Перша ліга Еліт VBET. Огляд вікенду!
Перша ліга Еліт VBET. Огляд вікенду!
22.03.2023
Після поточного туру в другому по силі дивізіоні, ми дізналися ім'я нового чемпіона Еліт Ліги! 
 
ліга А, 2 тур
2Т - Grasser 1:0
В головному поєдинку сезону для гостей, в принципі було право на помилку, але відкладати все на завершальний тур Пекний Олександр не хотів. Втім з самого початку матчу, ТСП-Трансбуд взяв ініціативу в свої руки і почав проводити дуже небезпечні атаки. Протягом всього матчу, у стані гостей, більше всього роботи було у Овдієнко Павла і в цей день він був на висоті. А коли Павло був безсилий, ландшафтники не обходилися без долі везіння. На 27 хвилині чергова контратака Grasser призвела до єдиного взяття воріт. Золотий, чемпіонський гол на свій рахунок записав Кульгук Дмитро!
 
 
VIATEС - SkyUp-2 5:3
Господарі все знали, що максимум на що вони можуть розраховувати в цьому сезоні - це срібні нагороди. Колектив Гербута Сергія вже чотири роки поспіль займав четверте місце в Еліт лізі і це для них був особливий подразник. Завдяки швидкому голу Корнійчука Олександра, господарі відчули впевненість, яку вже на 8 хвилині похитнув Ардашніков Андрій. Ключовий епізод в матчі стався на 14 хвилині, коли Ардашніков отримав другу жовту і VIATEС майже відразу реалізував більшість. Після перерви на 18 хвилині, вже господарі залишилися у меншості і знову забили! Сухий лист виконав Чепорнюк Сергій. На 25 хвилині Мілевський Дмитро скоротив відрив, але салатових було не спинити і вони змогли довести матч до перемоги, і оформили срібло! 
 
Ліга В, 3 тур
Carleone-VPK Group - ARDI Logistics 4:9
В цьому матчі було майже без інтриги. З перших хвилин логісти почали тиснути на ворота Carleone-VPK Group і за підсумками першого тайму гості впевнено вигравали у три м'ячі. Втім після перерви Гончаренко Станіслав Олександрович перебудував гру своїх підопічних і вже на 16 хвилині відставання було мінімальним. Для вже чинного чемпіона ліги В це був удар по амбіціям і вони змогли вийти з цього критичного періоду та знову переломили хід гри, і в підсумку довели свою перевагу до розгромної.
 
 
Ліга С, 1 тур
Winncom-КЗПТО - DeLonghi 1:2
Перед поточним протистоянням було багато питань в першу чергу у конкурентів. Справа в тому, що обидва колективи тренує один тренер - Смоловик Євген. А пікантність в тому, що DeLonghi вище третього місця не підніметься і мотивації в них в нема, а ось Winncom-КЗПТО для чемпіонства потрібно набрати бодай один бал. Перші хвилин матчу пройшли під акомпанемент атак гостей. Вже на 5 хвилині завдяки голам Мороза Максима і Потильчака Володимира сині отримали комфортну перевагу. В середині другого тайму Концеба Максим скоротив відрив і подарував надію на позитивний розвиток подій. Але DeLonghi втримали перевагу і здобули другу перемогу в сезоні! 
P.S.: Щоб не казали злі язики, але принцип чесної боротьби є однією з фундаментальних складових у київському футзалі і цей поєдинок став цьому вагомим підтвердженням!
 
Знайшли помилку, натисніть