Перша ліга Еліт VBET. Анонс вікенду!
Перша ліга Еліт VBET. Анонс вікенду!
24.03.2023

В завершальному ігровому вікенді Еліт ліги ми остаточно дізнаємося всіх призерів і номінантів на індивідуальні нагороди.

Ліга А, 3 тур
Viatec - GRASSER

Нинішні опоненти вирішили всі свої задачі ще минулого туру. Спочатку GRASSER у надважкому матчі мінімально обіграв 2Т і оформив чемпіонство, а Viatec знайшов в собі сили взяти реванш у SkyUp Futsal 2 і оформити срібло. Зараз ландшафтники випереджають Viatec на шість балів і цього сезону вони можуть повторити історичне досягнення Епіцентру К3 - завершити сезон без поразок! Щодо Viatec - то однозначно вони будуть грати у власне задоволення, адже четверте місце в цьому році їх минуло. 

2Т - SkyUp Futsal 2
Цей поєдинок однозначно буде окутаний інтригою. ТСП-Трансбуд перед собою ставив задачу здобути перемогу, але максимум вони можуть взяти бронзу. SkyUp Futsal 2 в свою чергу просто награвав склад і у підсумку почав боротися за самі високі місця! Для нинішніх опонентів, ця гра є останньою надією закінчити сезон на мажорній ноті. Зараз 2Т за рахунок перемоги у першому колі з підсумковими 8:3 має перевагу і авіаторам щоб зайняти третє місце треба здобути тільки перемогу.

Ліга В, 3 тур
ПБФ - AXXONSOFT  

Для обох колективів матч за бронзу один з головних матчів сезону. На старті чемпіонату ПБФ і AXXONSOFT ставили перед собою максимальні задачі - вихід у фінальну четвірку. Якщо для ПБФ це початково було вкрай складно, то айтішники після першої частини сезону йшли в групі лідерів, а зараз вони мають прикру серію з семи поразок поспіль… AXXONSOFT за рахунок запасу міцності заробленого до нового року, на один бал випереджає будівельників. Також нагадаємо, що в першому колі перемогу здобув ПФБ за рахунком 2:1.

Ліга С, 3 тур
Winncom-КЗПТО - АБтП 

На нашу думку цей матч буде одним з найцікавіших у лізі, адже в ньому колективи розіграють золоті нагороди. Winncom-КЗПТО міг оформити перемогу ще минулого тижня, але вони мінімально програли матч DeLonghi, у яких було нуль мотивації.  АБтП здобувши дві перемоги поспіль, впритул наблизився до айтішників. Тепер їм щоб заробити титул потрібно всього на всього перемогти Winncom-КЗПТО. Для господарів задача проста - не програти. 

DeLonghi - Prime
DeLonghi вже забронювали за собою бронзові нагороди, а Prime вище четвертого місця не підніметься. Для нинішніх опонентів цей чемпіонат не можна назвати вдалим. У господарів після феноменального минулого сезону почався спад. А   Prime маючи глибину складу так і не зміг його награти. Завершальний матч в Еліт лізі не буде особливо інтригуючим. Всі місця вже розіграні і обидва колективи будуть боротися в основному за престиж. Нагадаємо, що в першому колі була зафіксована нічия - 2:2.

Знайшли помилку, натисніть