Перша ліга Еліт VBET. Анонс 9-ого туру!
Перша ліга Еліт VBET. Анонс 9-ого туру!
27.01.2023

В черговому турі другому по силі дивізіоні відбудеться лише чотири матчі.

Winncom-КЗПТО - DeLonghi
Відкриватимуть ігровий вікенд сусіди по турнірній таблиці. Втім нам якось незвично спостерігати Winncom-КЗПТО та DeLonghi в нижній частині турнірної таблиці. Нагадаємо, що DeLonghi минулорічний срібний призер Еліт ліги, а Winncom бронзовий призер сезону 2019/20. Маючи збалансовані склади, нинішні опоненти ніяк не можуть знайти свою гру. Зараз для них обох  даний матч повинен дати відповідь на питання - хто вийде в лігу В, а хто в лігу С.

VIATEC - AXXONSOFT 
Цей поєдинок ми вже ставимо в третій раз! Перші два рази матчі не відбулися через екстрені відключення електроенергії. Сезон колективи розпочинали з одними задачами, а продовжують з іншими. VIATEC на всіх порах мчиться до ліги, маючи шість перемог в шести матчах. А AXXON після втрати Заворотнього і Кодацького бовтається в середині турнірної таблиці. Проте саме перемога айтішників дозволить їм суттєво покращити своє турнірне становище.

Grasser - 2Т(ТСП-Трансбуд)
Поточна дуель викликає не меншу цікавість ніж попередні матчі. Ландшафтники зараз знаходяться в феноменальній формі. Вісім матчів, вісім перемог, супербомбардир Химяк Павло, який в одиночку забив більше ніж половина команд ліги. Щодо 2Т, то вони маючи реально сильний склад, ніяк не можуть показати стабільний результат. Особливо в очі кидається втрата очок в іграх з Carleone-VPK Group та AXXONSOFT. В цій битві нам важко щось спрогнозувати і краще за все дочекатися самого поєдинку. 

Prime - ПБФ 
Минулого вікенду Prime показав зуби у грі проти VIATEC. Причому поразку 0:3 не можна назвати безнадійною. ПБФ в свою чергу якось без настрою та емоцій програв дублерам SkyUp Futsal. Варто сказати, що господарі суттєво підсилили склад у період трансферного вікна, але вони ще не мають зіграності, на відміну від будівельників у яких є два тренера і стабільний тренувальний процес. Не дивлячись на останню сходинку Prime, саме їх ми вважаємо фаворитам цього двобою. 

Знайшли помилку, натисніть