Перша ліга Еліт VBET. Анонс 6-ого туру!
Перша ліга Еліт VBET. Анонс 6-ого туру!
02.12.2022

В черговому  турі другого по силі дивізіону відбудеться декілька дуже цікавих та смачних матчів!

Winncom-КЗПТО - DeLonghi
Матч відкриття ігрового дня повинен задати гарний темп для наступних пар, тим паче, що в ньому будуть грати команди які тренує один тренер - Смоловик Євген. Зараз обидві команди трохи лихоманить. DeLonghi, на правах срібного призера минулого чемпіонату, ніяк не може знайти свою гру. Поки що вони, на жаль, без перемог, маючи один бал в активі. Winncom-КЗПТО  також не може похизуватися очковими здобутками, але у них є гра в запасі. На перший погляд ця битва не має глобального значення, але саме переможець зможе продовжити боротьбу за місце у першій, або другій четвірці, а нічия буде на втіху конкурентам.

Viatec - AXXONSOFT
Обидва колективи дуже продуктивно провели минулий вікенд. Господарі перемогли міцний DeLonghi, а айтішники здолали грізний ТСП-ТРАНСБУД. Щодо турнірної таблиці, то VIATEC зараз має 100% показник у графі перемог/поразок, а Axxonsoft вже має в пасиві дві поразки в стартових матчах. Зараз колектив Гербут Сергія випережає колектив Курінного Александра на три бали і має гру в запасі. Тобто як ми бачимо нинішні суперники на ходу і це означає, шо нам варто очікувати дуже цікавого двобою за місце під сонцем!

Grasser - Carleone-VPK 
Ландшафтники зараз набрали просто фантастичну форму. Вони мають 5 перемог у 5 матчах і зараз одноосібно очолюють турнірну таблицю. Також варто відмітити Химяк Павла, який забив вже 15 голів! Червоні хоч і не можуть похизуватися такими результатами, але вони грали з більш рейтинговими суперниками і в кожному матчі давали справжній бій. На перший погляд ми маємо явного фаворита в обличчі Grasser, втім ми впевнені на 100%, що тренер Carleone-VPK , Гончаренко Станіслав зможе підготувати для Пекния Олександра справжній сюрприз і цілком можливо, поточний лідер вперше втратить бали! 

ПБФ - 2Т
Будівельники два тижні пропускали, а до цього вони успішно провели три матчі в яких здобули 7 балів. ТСП-Трансбуд якось лихоманить. Один з головних фаворитів сезону вже втратив дуже багато балів і зараз для них патова ситуація - щоб вийти у золоту четвірку колективу Негеля Володимира треба перемагати майже у всіх матчах які залишились. До речі ПБФ є якраз прямим конкурентом за місце під солнцем! 

SkyUp-2 - АБтП
Завершатимуть ігровий день колективи у яких є збалансований склад і малюнок гри, але не має результату. Дублери авіаторів грають по настрою і в принципі можуть похизуватися очковими здобутками, маючи в активі цілих чотири бали. Юристам поки що не таланить. Вони програли стартові чотири матчі, але варто відмітити, що всі матчі вони грали проти лідерів. Також не останню роль в цьому матчі зіграє збір команд на гру, а хто все ж таки вийде переможцем - покаже гра!

Знайшли помилку, натисніть