Перша ліга ЕЛІТ Parimatch. Огляд чергових матчів другого етапу
02.03.2021

SC «Vikings» здобуває першу перемогу у сезоні, а «Sky Up» одноосібно очолює турнірну таблицю ліги А. Детальніше про всі найважливіші події ігрового тижня читайте у нашому огляді.

Ліга В. «WinnCom» – «De Longhi» – 1:4

У лізі В минулого вікенду відбулося два поєдинки. Саме суботній матч мав визначити одноосібного лідера турнірної таблиці.

Зрештою, перемогу у першому таймі на свій рахунок записали «технологи». Єдиним влучним ударом у зустрічі відзначився Розвадовський.

Втім, вже не вперше у цьому сезоні «WinnCom» не втримав своє лідерство й пропустив ривок суперника вже у другій половині. Як результат, голи Хіміча та Антоненка, а також дубль Гринчука принесли «італійцям» третю перемогу у рамках турніру. Додамо, що й гольові звитяги Юрія Гринчука допомогли йому увірватися до ТОР-5 рейтингу бомбардирів Першої ліги Еліт.

Тож, саме «De Longhi» залигається на першому місці у лізі В. Однак, «GlobalLogic» відстає на три очки і має матч у запасі.

Ліга В. «Carleone VPK-Group» – SC «Vikings» – 3:4

«Вікінги» зуміли здобути першу перемогу у сезоні. Впродовж усього групового етапу та першого кола ліги В цьому колективу ніяк не вдавалося набрати три очки в одному матчі.

Команда Сергія Цибенка минулого туру зуміла здолати «THIS IS ПИВБАР» і до цього поєдинку підійшла у гарному настрої. Втім, гості змогли назбирати досить непогану заявку на звітну зустріч. У тому числі й кількісну. Це, безумовно, дало свої плоди.
Зрештою, зусиллями Кузьміна господарі зуміли досить швидко вийти вперед. Однак, на це гольове звершення SC «Vikings» відповіли потужнішим ривком. Куровський і Розовик ще до перерви, а Крамаров – після записали по одному забитому м’ячу на свій рахунок.

«Carleone VPK-Group» мав відіграватися з рахунку 1:3 і у гостей це вийшло. Менше хвилини знадобилося Прибутку й Арутюнову, щоб відновити показники на табло. Однак, останнє слово було за гостями. Ковальчук забив вирішальний гол у цій зустрічі та приніс «вікінгам» таку бажану звитягу, яка дозволила їм піднятися на четверту сходинку.

Ліга А. «Django Stars» – «Sky Up» – 0:4

Підопічні Костянтина Власенка продовжили свій переможний рух чемпіонатом. Цього тижня на них очікував поєдинок з прямим конкурентом у боротьбі за першу сходинку.

Команда Дмитра Шувалова вже неодноразово демонструвала свій характер, який допомагав розвертати перебіг поєдинків на свою користь та дотискати опонентів. Однак, цього разу боротьби не вийшло.

Ще у першому таймі гості забили три голи, які на свій рахунок записали Олійник, Ардашніков та Уруцький. Після перерви до них приєднався і Тменов.

«Зіркові» пішли вперед з п’ятим польовим, однак, змусити пропустити «авіаперевізників» другий гол у лізі А їм не вдалося. Як підсумок, друга поспіль звитяга «Sky Up» з рахунком 4:0 і одноосібне лідерство у турнірній таблиці.

Ліга А. «Eldorado» – «Агромат» – 2:1

Протистояння одних з фаворитів сезону (як мінімум, перед початком ліги А) повністю виправдало себе. Обопільно гостра гра, багато моментів, підтримка вболівальників. Все це було недільного ранку у спорткомплексі КПІ.

Підопічні Андрія Науменка доволі швидко забезпечили собі гандикап у два голи, якими відзначилися Солонина і Мельник. Звичайно, таке відставання змушувало «будівельників» активніше діяти попереду. Ще у першому таймі Сурман відіграв один м’яч. Тож, друга половина обіцяла бути надзвичайно цікавою.

Так воно і сталося. Однак, голів у цій зустрічі більше не було. Господарі знову грали без кількох провідних травмованих універсалів (мова про Омельченка й Медвідя), а команда Юрія Мельника створила чимало нагод як під час гри у рівних складах, так і завдяки використанню п’ятого польового. Однак, на останньому рубежі «Eldorado» черговий вдалий поєдинок провів Ільків.
Щоправда й команда Андрія Науменка могла збільшувати перевагу. Втім, і без цього три очки від неї не втекли. Тож, господарі продовжують йти за програмою «максимум», але провели на один матч менше, ніж «Sky Up».

Ліга А. «DYNAMIKA» – «Viatec» – 4:2

Дебютну звитягу у лізі А зуміла здобути команда Костянтина Корбута. Відмінний перший тайм у протистоянні з підопічними Тараса Шпички не залишив останнім шансів на здобуття очок.

Ключовим у поєдинку став період з сьомої по дев’яту хвилину. Шушков, Джафаров і Сутула встановили на табло рахунок 3:0 на користь своєї команди.

Після цього «Viatec» так і не зумів дістати суперника. Хоч і був до цього дуже близьким. Спочатку Литвин, а потім і автогол Шушкова звели гандикап «динамічних» до мінімуму.

Однак, автогол Зборовського перекреслив всі шанси на уникнення поразки для гостей. Як підсумок – перші три очки для «DYNAMIKA» у рамках турніру.

Ліга А. «Grasser» – «АБтП» – 1:1

Завершувався тур протистоянням двох команд, які вдало почали сезон, але потім «загрузли» у середині турнірної таблиці.
Очна зустріч довела рівність суперників. У першому таймі Броварський вивів «ландшафтників» вперед. Мінімальний гандикап команди Олександра Пекния зберігався на табло досить довго. Втім, гра з п’ятим польовим допомогла «юристам» втекти від поразки. Точним ударом паритет у зустрічі відновив Селюк.

Тож, обидві команди залишилися без другої перемоги у лізі А.