Перша ліга Eліт Parimatch чемпіонату Києва. Огляд матчів тижня
06.04.2021

У лізі А сформовано остаточну турнірну таблицю, а у лізі В «DeLonghi» вперше за довгий час втрачає першу сходинку. Детальніше про матчі тижня у нашому огляді.

Ліга А. «Grasser» – «DYNAMIKA» – 4:3

Відкривав програму туру двобій між командами Олександра Пекния та Костянтина Корбута. «Ландшафтники» мали шанси фінішувати у верхній частині турнірної таблиці, а «динамічні» прагнули не опинитися останніми серед найкращих дев’яти команд чемпіонату.

Рахунок у зустрічі відкрили господарі. Скуратівський потужно пробив здалеку, а Кіриченко не зміг допомогти своїй команді. На це гості відповіли двічі. Спочатку Віткін впевнено реалізував пенальті, а потім Митник влучним ударом завершив розіграш ауту. Однак, на перерву суперники пішли за рівного рахунку триходівку Рибцов-Тиніна-Шаповал останній довершив ударом у порожні ворота.

Після відпочинку вперед завдяки зусиллям Меленівського знову вийшли господарі. Втім, на допомогу гостям вдруге прийшов розіграш ауту. Джафаров прострілив, а Кузнєцов переправив м’яч у ворота.

Тим не менш, переможця  у цій зустрічі було визначено. Шаповал знову опинився у потрібному місці у потрібний час, оформив дубль й приніс перемогу своїй команді. Після цього матчу «Grasser» посів поточну четверту сходинку.

Ліга А. «Viatec» – «СМ-25» – 3:2

Одразу після завершення поєдинку за участі «ландшафтників» свій матч розпочала й команда Тараса Шпички. Для того, аби посунути підопічних Олександра Пекния з четвертої сходинки «Viatec» мав перемагати з будь-яким рахунком.

Вчергове лідерські функції на себе взяв Зборовський. До 23-ої хвилини зустрічі Андрій встиг оформити хет-трик, а його команда була попереду з рахунком 3:0. Господарі мали чудовий шанс на те, аби ще більше віддалитися від суперника, але Балачук не зумів реалізувати пенальті.

Втім, кінцівка поєдинку видалася дуже напруженою. Автогол Новицького дозволив семиполчанам скоротити різницю у рахунку до двох голів. Після вилучення Парубця підопічні Андрія Ардашнікова отримали змогу пограти у більшості. Це призвело до голу Степанюка.

Однак, камбеку не сталося. Команда Тараса Шпички втримала переможний результати і все ж таки зуміла піднятися на четверте місце.

Ліга А. «АБтП» – «Агромат» – 1:4

Остаточно розставив все по місцях поєдинок між «юристами» та «будівельниками». Команді Віталія Шишова було достатньо набрати одне очко для того, щоб завершити сезон на четвертій позиції.

У свою чергу, підопічні Юрія Мельника могли скористатися поразкою «СМ-25» й піднятися на сьому сходинку.

Зрештою, поєдинок розпочався зі швидкого голу гостей. Волинець ювелірним ударом від стійки вивів свою команду вперед. До завершення першої половини господарі знайшли гідну відповідь у вигляді голу Сорокіна. Тож, на перерву суперники відправилися за рівноваги на табло.

Друга половина зустрічі лишилася за «Агроматом». «Будівельники» зі старту взяли ініціативу до своїх рук і ще до середини тайму яскраве взяття воріт від Сурмана та автогол Сорокіна подарували їм перевагу у два голи. Остаточний рахунок у зустрічі влучним ударом встановив Бородаєнко.

Команда Юрія Мельника здобуває другу перемогу у лізі А та фінішує сьомою, а «АБтП» залишився на шостій сходинці.

Ліга B. «DeLonghi» – «GlobalLogic» – 5:7

Два надважливих поєдинки відбулися цього вікенду у лізі В. Перший бій за те, аби посісти найвищу сходинку турнірної таблиці відбувся між «італійцями» та «айтішниками».

Нещодавня нічия у протистоянні між цими командами перенесла з’ясування стосунків на звітну зустріч, яка ознаменувалася зливою голів.

Причиною цього став божевільний перший тайм, насичений низкою різноманітних подій. Спочатку на гол Мороза точним ударом відповів Антоненко. Щоправда, ще дві швидкі атаки команди Олександра Севериненка завершилися взяттями воріт від Харука та Вертеленка – 1:3.

Ситуація для підопічних Євгена Смоловика погіршилася після того як руками за межами штрафного майданчика зіграв Марченко. Кіпер «DeLonghi» отримав червону картку й місце у воротах змушений був посісти Юрій Гринчук, який одразу почав грати в якості п’ятого польового.

Цю напругу гості використали на всі 100%. Волошин забив під час дій команди у більшості, а Павлинюк та Ципанов скористалися помилками «італійців» в обороні. Рахунок у зустрічі став 1:6.

Однак, господарі не здавалися. Ще до завершення першої половини один м’яч відквитав Хіміч. До 19-ої хвилини завдяки влучним ударам Полторацького та Василюка відстань між суперниками скоротилася до двох голів.

У потрібний момент «DeLonghi» не зумів підібратися ближче до «айтішників», а ті відповіли сьомим голом. Вертеленко оформив дубль у цій зустрічі, а підопічні Євгена Смоловика лише трохи підсолодили гіркоту поразки голом Гринчука. Ця невдача стала для «італійців» лише першою у лізі В. Втім, їхня серія команди без перемог складає чотири матчі.

Натомість, «GlobalLogic» зумів очолити турнірну таблицю.

Ліга В. «GlobalLogic» – «THIS IS ПИВБАР» – 1:1

Впродовж дня у лізі В міг вдруге змінитися лідер. Втім, підопічні Олександра Славінського не зуміли здобути перемогу, яка б вперше у сезоні дозволила їм очолити турнірну таблицю.

На 7-ій хвилині саме «рокенрольники» вийшли вперед. Мілокост поборовся за м’яч й скинув його на Стеценка, який з близької відстані переграв Василенка.

Левову частину матчу на табло зберігалася мінімальна перевага гостей, які за статистичними показниками були трохи гострішими. Однак, вкотре у цьому сезоні команда Олександра Севериненка змогла відігратися завдяки грі з п’ятим польовим. Смачило став автором рятівного голу для «GlobalLogic». Після нічийного результату неабияк допоміг своїй команді відстояти нічию Василенко, який цілком заслужено був визнаний найкращим футзалістом у складі своєї команди.

Тож, переможця у протистоянні команди виявити не зуміли. «Айтішники» залишилися першими, а «рокенрольники» піднялися на другу сходинку, однак, мають більше проведених матчів, аніж суперники. Втім, невдовзі на команди очікує ще одна очна зустріч.