Parimatch Super League. Підсумки туру!
13.07.2021

Черговий тур Parimatch Super League вийшов доволі прогнозованим, але знову маємо червоні картки і багато емоцій. Проте, це жодним не завадимо командам провести якісні матчі.

Огляд розпочнемо з поєдинку «Grifon» - «Star». Підопічні Дмитра Шувалова розпочали матч швидким голом від Шайдюка – 1:0. Зазначимо, що «Грифони» не могли розраховувати на тріо Бутко-Войтенко-Волошин, але це жодним чином не позначалось на грі. Команда «Grifon» виглядала дуже переконливо, а Іванову катастрофічно не щастило, адже Дмитро мав чимало гольових нагод в своєму розпорядженні. З іншого боку підопічні В’ячеслава Листопада активізувались ближче до середини тайму. «Зірки» моментами виглядали дуже цікаво, але реальних нагод, щоб забити Байдаку попросту не було. Проте, вже на 10-й хвилині голкіпер «Грифонів» отримав другу жовту за надмірні емоції до свого партнера по команді і матч став проходити в форматі 4х5. Щоправда, «Зірки» не змогли свою чисельну перевагу втілити в результативний удар і на перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Дмитра Шувалова. В другому таймі «Зірки» просто шокували своїх суперників, адже Дмитро Баранову зумів оформити швидкий хет-трик – 1:3. За такого перебігу подій «Зірки» повністю змінили хід зустрічі. Також варто пригадати, що Вадим Музиченко достроково завершив гру, отримавши червону картку. Проте, не дивлячись на такий рахунок, «Грифони» не полишали надії відігратись і на 24-й хвилині обмінялись результативними ударами – 2:4. За такого перебігу подій підопічні Дмитра Шувалова стали награвати 5-го, але змогли лише скоротити відставання до мінімуму, хоча влаштували справжній штурм воріт суперника – 3:4. Також відзначимо, що Фещенко не реалізував десятиметровий удар. Вітаємо «Зірок» з непростою, але дуже важливою перемогою.

Стосовно матчу «Django Stars» - «Агромат», то «Зірки» змогли дати гідний бій одному з лідерів чемпіонату. Підопічні Дмитра Шувалова грали без свого основного голкіпера, але це не стало проблемою. Оскільки в першому таймі команда «Агромат» не змогла реалізувати свої моменти. Підопічні Мельника намагались діяти активно і інколи навіть підключали Коваленка до атак, але ударам Садовського та Волинця не вистачало влучності. Натомість у «Зірок» варто відзначити декілька ударів з середньої дистанції, але це не стало проблемою для Коваленка. Саме тому на перерву команди пішли за рахунку 0:0. В другому таймі команда «Агромат» стала грати ще активніше і вже на 24-й хвилині Лебідь змушений був зривати атаку суперника та отримав пряму червону картку. Свою чисельну більшість «Будівельники» змогли реалізувати, а вже на 26-й хвилині Садовський забив гол, котрий вирішив долю зустрічі – 0:1. Вітаємо «Агромат» з перемогою, але також відзначимо «Зірок», адже підопічні Дмитра Шувалова боролись до останнього і буквально декілька хвилин не вистачило, щоб здобути один бал.

Відносно матчу «ARDI Logistics» - «Десна», то «Логісти» розпочали гру швидким голом від Валентина Цвелиха – 1:0. Щоправда, у підопічних Листопада відповідь була практично миттєво, адже Сергій Чепорнюк вдало себе проявив у завершальній стадії – 1:1. Гравці «Десни» намагались нічим не поступатись лідеру чемпіонату, щоправда у «Логістів» було більше гольових нагод та можливостей, щоб виграти першу половину матчу. Саме активність команди «ARDI Logistics» дала результат, а Цвелих зумів оформити дубль і став героєм першого тайму -2:1. Після перерви команда «Десна» спробувала ризикнути і підключити 5-го до атак, але це не дало потрібного результату. Більше того, «Логісти» змогли вистрілити двома швидкими голами і по суті зняти питання стосовно переможця матчу – 4:1. Проте, підопічні Листопада не полишали надії виправити ситуацію, щоправда на 24-й хвилині Василенко довів справу до розгрому – 5:1. Такий рахунок дозволив «Логістам» довести матч до переможного кінця, а підопічні Листопада нічого не змогли протиставити першій команді чемпіонату. Вітаємо колектив «ARDI Logistics» з впевненою пермогою!