Parimatch Super League. Підсумки 4-го туру!
08.06.2021

В рамках чергового туру Parimatch Super League було зіграно два матчі, один з яких повністю перекреслив прогноз, а результат іншого підтвердив анонс наших журналістів.

Огляд розпочнемо з поєдинку «Агромат» - «Star». Підопічні Юрій Мельника змогли потужно розпочати матч і провели декілька якісних атак, щоправда не реалізували свої моменти. З іншої сторони «Зірки» змогли витримати натиск суперника і  оформили швидкий гол. Вже на 6-й хвилині Побережний ударом з-за меж штрафної поцілив точно в ціль – 0:1. Після пропущеного голу, команда «Агромат» стала ще більше часу приділяти атаці. Тим паче у Руденка та Пунька були прекрасні нагоди, щоб виправити ситуацію на табло, але не вдалось себе проявити в завершальній стадії. З іншого боку відзначимо декілька потужним ударів в активі у команди «Star» з середньої дистанції, але гол Побережного залишився єдиним в першій половині матчу. Після відпочинку підопічні Листопада прекрасно увійшли в гру, а Побережний оформив швидкий результативний удар – 0:2. Це була дуже серйозна заявка на перемогу, проте, підопічні Юрія Мельника дуже швидко знайшли аргумент у відповідь. Спочатку Кушнерик скоротив відставання до мінімуму, а на 22-й хвилині Пантелейчук зробив рахунок нічийний – 2:2. В цій ситуації гра стала проходити на зустрічних курсах, а доля зустрічі була вирішена наприкінці матчу. Олександр Данько оформив елегантний гол з-за меж штрафної площі і приніс перемогу своїй команді – 2:3. Вітаємо «Зірок» з солідним результатом та серйозною звитягою!

Відносно поєдинку «MagicTigerTalisman» - «Десна», то дебют матчу був за номінальними господарями. «Помаранчеві» створили стільки моментів, скільки за всі попередні ігри, але так і не змогли пробити Воронкова. В свою чергу підопічні Листопада явно не очікували такої активності зі сторони суперника, але на 7-й хвилині змогли відзначитись результативним ударом. Дмитро Жук відгукнувся на передачу з кута поля і потужно пробив – 0:1. Проте, вже за декілька хвилин Дмитро Джерепа скористався своїм шансом та зробив нічийним рахунок в матчі – 1:1. За такого розвитку подій темп матчу серйозно зріс і наприкінці тайму Жук знову нагадав про свою присутність на полі, встановивши остаточний рахунок першої половини гри – 1:2. Після відпочинку «Помаранчеві» намагались нічим не поступатись своїм опонентам, щоправда на 20-й хвилині не вгледіли Сергія Мельника, котрий вистрілив дублем – 1:4. В цій ситуації доля матчу була вже вирішена, не дивлячись на той факт, що команда «MagicTigerTalisman» робила все можливе, щоб відігратись. Проте, підопічні Листопада довели гру до переможного кінця і ще двічі засмутили своїх опонентів – 1:6. Вітаємо команду «Десна» з чудовою перемогою!