Parimatch Super League. Огляд 3-го туру!
02.06.2021

В Parimatch Super League всі заплановані матчі відбулись за графіком і в 4-х поєдинках було оформлено аж 23 результативні постріли. Зазначимо, що лише одна команда з 8 пішла з поля без забитих м’ячів.

Розпочнемо огляд з матчу «MagicTigerTalisman» - «DeLonghi». Підопічні Євгена Смоловика дуже жваво розпочали гру і вже в дебюті зустрічі Переверзев оформив швидкий гол - 0:1. Більше того, команда «DeLonghi» грала першим номером і задавала темп зустрічі. В свою чергу колектив «MagicTigerTalisman» чекав шансу на контратаки. «Помаранчеві» чимало сил витрачали на оборону, а вже на 7-й хвилині не вгледіли Мороза – 0:2. Такий рахунок трохи розслабив підопічних Смоловика, тому гравці «MagicTigerTalisman» отримали шанс, щоб відігратись. Зазначимо, що «Помаранчеві» вже наприкінці тайму провели декілька класних атак, одна з яких завершилась результативним ударом Слободяна – 1:2. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок. Після відпочинку команда «MagicTigerTalisman» спробувала перехопити ініціативу. Адже у «Помаранчевих» на 100% увімкнувся Антоненко і в парі з Слободяном цей тандем тримав в напрузі оборону суперника, щоправда ніяк не вдавалось довести справу до ще одного голу. Натомість підопічні Євгена Смоловика витримали натиск суперника, а Юрій Гринчук вистрілив дублем і практично вбив інтригу – 1:4. Один з м’ячів Гринчук був дуже красивий, адже Юрій знову продемонстрував свою нереальну індивідуальну майстерність. За такого перебігу подій «Помаранчеві» не полишали надії відігратись і наприкінці зустрічі Антоненко продемонстрував космічну техніку та встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:4. Вітаємо команду  «DeLonghi» з першою перемогою в сезоні, а гравці «MagicTigerTalisman» поки залишаються з нулем в графі набрані бали.

В поєдинку «Star» - «Django Stars» події розвивались максимально швидко, адже вже на 2-й хвилині Соломатін вдало зіграв на добиванні – 0:1. Підопічні Шувалова повели в рахунку, але незабаром Сендзюк відзначився прикрим автоголом – 1:1. Зазначимо, що матч гравцям «Star» давався дуже непросто, в той час, як підопічні Дмитра Шувалова діяли першим номером. Більше того, на 10-й хвилині розіграш аут «Django Stars» завершився прикрим автоголом від Корольчука – 1:2. За такого перебігу подій команда Ігоря Стельмаха стала грати з 5-м польовим на постійній основі, але втрата м’яча в центрі поля обернулась голом Лебедя в незахищені ворота – 1:3. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок. В другому таймі гравці «Star»  не відмовились від награвання 5-го і досягли бажаного, адже вже на 19-й хвилині Корнійчук скоротив відставання в рахунку до мінімуму – 2:3. Гол Олександра дав надію на порятунок, щоправда вже на 23-й хвилині Муляр потужним ударом повернув перевагу своєму колективу в два голи – 2:4. Підопічні Шувалова дуже грамотно діяли в захисті і при цьому карали опонентів за неточні передачі. Більше того, наприкінці матчу Сторожук забив у порожні ворота, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 2:5. Вітаємо команду «Django Stars» з першою перемогою в сезоні!

На черзі гра «ARDI Logistics» - «Grifon». Звітна зустріч розпочалась з потужних атак «Логістів» і вже на 2-й хвилині на прострільну передачу Бакума відгукнувся Іванов – 1:0. Лідер чемпіонату прекрасно розпочав матч і на цьому гравці «ARDI Logistics» зупинятись не збирались. З іншого боку в складі «Грифонів» варто відзначити Дмитра Войтенка і Антона Бутко, адже цей тандем був максимально активним та декілька разів змусив серйозно попрацювати Володимира Негеля на останньому рубежі. Проте, «Грифони» не змогли відігратись, а наприкінці тайму отримали гол від Ярослава Аксьонова – 2:0. Після відпочинку справи для підопічних Дмитра Шувалова погіршились, адже швидкий результативний удар вдався Чеберяку – 3:0. За такого перебігу подій команда «Grifon» спробувала активізуватись і додала в атакуючому плані. Особливо це стосується Войтенка, щоправда з усіма потужними пострілами Дмитра прекрасно справлявся голкіпер «ARDI Logistics». А на останній хвилині ігрового часу Дмитро Іванов поставив крапку в матчі, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 4:0. Вітаємо «Логістів» з черговою перемогою і максимальними результатами в чемпіонаті.

На останок відзначимо центральний матч туру «Десна» - ФК «Агромат». Звітна зустріч стала максимально цікавою і непередбаченою. Підопічні Листопада з перших хвилин взяли м’яч під контроль та намагались за рахунок затяжних розіграшів знайти шлях до воріт суперника. Зазначимо, що з контролем м’яча у «Десни» був повний порядок. З іншої сторони підопічні Юрія Мельник дуже грамотно грали в захисті, а в середині першого тайму змогли повести в рахунку. Пантелейчук розіграв аут, а Руденко оформив гол з близької дистанції – 0:1. Більше того, одразу після результативного удару Пунько мав шанс подвоїти перевагу свого колективу, щоправда не реалізував вихід віч на віч. В свою чергу гравці «Десни» продовжували дотримуватись свого плану на гру, проте, відзначитись результативним ударом ніяк не вдавалось.  А наприкінці тайму підопічні Юрій Мельника шокували своїх опонентів голом Микити Тоцького і за рахунку 0:2 команди пішли на перерву. Після відпочинку активність підопічних Листопада дала результат, а Макаренко оформив швидкий гол, скоротивши відставання в рахунку – 1:2. Проте, вже на 20-й хвилині ігрового часу серйозно помилився Чепорнюк, а Садовський скористався необачністю суперника і реалізував вихід віч на віч – 1:3. Команда ФК «Агромат» знову отримала комфортну перевагу, щоправда ледь не отримала гол з близької дистанції від Кучеренка, але президенту команди «Десна» не вдався удар. Можна сказати, що в другому таймі команди демонстрували чудові швидкості. А вже на 23-й хвилині Руденко зумів оформити дубль і ще на один крок наблизив свою команду до перемоги – 1:4. Підопічні Листопада за такого перебігу подій пішли ва-банк, але змогли лише скоротити відставання зусиллями Нестерука – 2:2. Вітаємо команду ФК «Агромат» з другою перемогою поспіль!