Parimatch Super League. Анонс 4-го туру!
Parimatch Super League. Анонс 4-го туру!
04.06.2021

В 4-му турі Parimatch Super League нас очікують максимально непередбачувані і результативні матчі. Сподіваємось, що всі команди підійдуть до туру в оптимальних складах та продемонструють свій максимум.

«Агромат» - «Star»

Підопічні Юрія Мельника вже встигли оформити дві перемоги поспіль і в гарному настрої готуються до наступної гри. Нагадаємо, що команда «Агромат» виграла у «Десни» та нокаутувала «GRIFON» з рахунком 6:0. Особливо можна відзначити в складі «Агромату» Руденка, котрий прогресує з неймовірною швидкістю в ігровому плані та вже в двох матчах оформив три результативні постріли. З іншого боку «Зірки» також відіграли два поєдинки, але змогли здобули лише три бали. Підопічні В’ячеслава Листопада  зберегти практично всіх своїх лідерів, а також до складу «Star» долучились деякі досвідчені гравці. Проте, у звітному матчі колективу Ігоря Стельмаха буде дуже непросто розраховувати на перемогу, але навіть нічия з таким потужним суперником буде вважатись успіхом. Відносно прогнозу, то команда «Агромат» безперечний фаворит матчу.

«Десна» - «MagicTigerTalisman»

Команда «Десна» має всі шанси провести свій кращий сезон за останній час, адже вдалось зібрати максимально потужний склад, з котрим можна вирішувати будь-які задачі. Не дивлячись на поразку у грі з «Агроматом», колектив Володимира Кучеренка має відмінні шанси на медалі, якщо демонструватиме належний збір і розраховуватиме на своїх провідних гравців у всіх іграх чемпіонату. З іншого боку колектив «MagicTigerTalisman» поки що має нуль в графі залікові бали, але вже демонструє доволі цікаву гру. Особливо варто відзначити тріо Антоненко-Слободян-Малюк, адже саме ці виконавці можуть здобути потрібний результат для «Помаранчевих». Проте, шанси у звітному матчі 60/40 на користь команди «Десна».

Знайшли помилку, натисніть