Parimatch Preseason cup. Підсумки 4 туру!
Parimatch Preseason cup. Підсумки 4 туру!
11.10.2021
Цього вікенду ми дізналися фіналістів ліги Gold, а в лізі Silver боротьба за першість набрала непередбачуваних обертів!
 
Gold, 1/2 фіналу
В першому півфіналі ми очікували справжньої заруби від гостей і так і сталося. З перших хвилин матчу 2T-Avatas показав, що легкої прогулянки для фавориту не буде. Comfort Life звісно старався грати першим номером, але колектив Віталія Мельника нічим не поступався свому опоненту. Першими відкрили рахунок саме господарі на 9 хвилині завдяки Артему Шундрику, але згодом Андрій Голенков після прострілу Дмитра Бровка зрівняв рахунок! Після перерви суперники грали на зустрічних курсах і єдина прикра помилка гостей призвела до другого пропущенного голу.
 
Цей матч був не менш цікавим, ніж попередній. З перших хвилин, колективи розпочали штурм воріт один одного. Першими відкрили рахунок гості на 10 хвилині гри. Віталій Мельник ударом з гострого кута зміг пробити Євгена Кебала. Наприкинці першого тайму Володимир Рибцов завдяки індивідуальній майстерності зміг зрівняти рахунок! Після перерви градус напруги лише зростав. На 17 хвилині Богдан Безверхній вдало реалізував пенальті. Цей гол збентежив Linevich Group, які потім просто не встигали за швидкими атаками Машінтех і вони почали дуже часто порушувати правила. Загалом Машінтех пробили два дабл-пенальті, але невдало. Проте на 26 хвилині Богдан Безверхній оформив дубль дальнім ударом і встановив фінальний рахунок у зустрічі! 
 
 
Кубок Престижу Gold, 1/2 фіналу
Для нинішніх опонентів головна задача на турнір була виконана. Обидві команди показали свою дієздатність перед стартом Чемпіонату Києва з футзалу. Сам поєдинок проходив на зустрічних курсах. Відкрив рахунок Владислав Лафазан на 4 хвилині і згодом Микита Шклярук його зрівняв. А ось на гол Станіслава Жерікова небесні не змогли відповісти, ба більше, на 9 хвилині Орлін Стайков довів перевагу TERRATEK до двух голів. Небесні ще у першому таймі розпочали грати з п'ятим польовим і це принесло їм результат у вигляді голу від Артема Орлова. На початку другого тайму господарі досить швидко довели свою перевагу вже до трьох голів. Єдине на що спромоглися гості, так це на одну результативну атаку.
 
Обидва колективи до початку змагань ставили за ціль боротьбу за головний трофей змагань. Для Star основною метою була перемога, а для ПБФ потрапляння в трійку. На старті поєдинку колективи обмінялись забитими голами. Далі на 7 та 8 хвилинах Олександр Корнійчук заробив гарний гандикап для зіркових. Після перерви Star продовжував контролювати хід гри, а точніше вони почали грати на утримання рахунку. Як тільки ПБФ додали в потужностях, то відразу почали створювати моменти і в період з 22 по 25 хвилину вони забили чотири голи, чим повністю змінили хід поєдинку! А на 28 хвилині Володимир Шепетько голом зі штрафного поставив крапку у цьому матчі. 
 
Silver 4 тур
В стартовому матчі туру події почали розвиватися досить швидко. Вже на 5 хвилині Іван Савінок вивів Юрінновацію вперед, але вже на 8 хвилині Дмитро Гагун зрівняв рахунок! І все ж таки перший тайм був за гостями. Владислав Новіков завдяки індивідуальній майстерності зміг знову вивести їх вперед. Початок другої половини зустрічі був за студентами і забивши два швидкі голи вони вперше у грі повели в рахунку! Юристи не стали здавати позиції, спочатку вони зрівняли рахунок, а на останніх секундах вирвали перемогу!
 
Гравці АФК Prime з перших секунд почали штурм воріт свого суперника і вже на 4 хвилині вони мали комфортну перевагу у два голи. Будпостачу знадобився час, щоб прийти до тями. На 10 хвилині Олександр Бичек зміг скоротити відрив. На 26 хвилині господарі отримали гарну нагоду щоб зрівняти рахунок. Вони грали дві хвилини у більшості через вилучення у суперника, але скористатися такою можливістю вони не змогли. На 36 хвилині гості провели зразкову атаку і Антон Струк встановив фінальний рахунок у грі! Цей матч був дуже принциповим для обох команд і переможець цієї битви відкрив шлях до загальної перемоги.
 
Банкіри знали результат гри АФК Prime і щоб їх наздогнали їм конче потрібно було перемагати з якомога більшим рахунком. Але початок гри був за букмекерами. Вже на 2 хвилині Віталій Прокопчук відкрив рахунок. Глобус Банку знадобився певний час щоб отямитися і згодом вони вже були в ролі лідера. Після перерви Віталій Прокопчук оформивши дубль відновив паритет. Але мотивація банкірів просто зашкалювала і вони знайшли в собі сили не тільки знову вийти вперед, а і здобути перемогу у два м’ячі. Тепер у банкірів серія без поразок налічує 14 матчів!
 
Знайшли помилку, натисніть