Parimatch Preseason cup. Анонсуємо 4 тур!
Parimatch Preseason cup. Анонсуємо 4 тур!
08.10.2021
Цього вікенду ми дізнаємося фіналістів ліги Gold, а в лізі Silver боротьба за першість дещо затягується. 
 
Gold, 1/2 фіналу
В першому півфіналі зустрінуться Comfort Life - 2T-Avatas. Comfort Life на правах фавориту турніру буде екзаменувати колектив, який в останню мить завоював вихід до Головного Кубку. На нашу думку не варто списувати 2T-Avatas з рахунків, адже вони вже показали, що готові дивувати. 
У матчі між Машінтех та Linevich Group ситуація більш заплутана. Машінтех став справжньою сенсацією відбіркового етапу. Цей молодий колектив лише один раз втратив бали у грі зі STAR. Linevich Group також досить впевнено оформили вихід з другого місця. Як ми бачимо в цьому поєдинку буде дуже гаряче і хай переможе найсильніший!
 
Кубок Престижу Gold, 1/2 фіналу
В Кубку Престижу в першій грі між TERRATEK - Веселые ребята нам варто очікувати дуже цікавого двобою, адже обидві команди дуже непередбачувані в ігровому плані і на першу роль вийде загальний настрій команд. В матчі між Star - ПБФ, зіркові будуть виступати в ролі явного фавориту, але це не означає, що будівельники здадуться без бою. Тим паче, що саме Star потрiбно реабілітуватися і на них буде тиснути тягар відповідальності.  

 
Silver division
В матчі між НУХТ - Юрінновація номінальними фаворитами ми бачимо саме студентів.  В попередній грі вони показали характер і відігравши два голи у Parimatch, змогли вирвати першу перемогу. А ось юристи поки що не можуть похизуватися бодай одним заліковим балом. А ось гра між Будпостач - АФК Prime буде центральною в дивізіоні. Обидва колективи не мають гіркоти поразок. Будпостач лідер по втраченим балам, а Prime лідер по турнірній таблиці і переможець цього матчу може відкрити шлях до загальної перемоги! В останньому поєдинку ліги зустрінуться  Глобус Банк - Parimatch. Букмекери минулого вікенду не втримали перемогу у грі зі студентами, а банкіри продовжили свою шалену серію без поразок, яка зараз налічує вже 13 матчів! Чи стане це число фартовим для них - покаже гра! 

Знайшли помилку, натисніть