Parimatch Ліга КФЛ. Підсумки!
28.04.2021

На минулому тижні був зіграний останній матч в Суперлізі Київської Футзальної Лізі і остаточно сформувалась трійка призерів. Нагадаємо, що в поєдинку «Comfort Life» - «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» розігрувались золоті медалі чемпіонату, а в разі нічийного результату першу сходинку зберегла б за собою команда «Skidka».

Звітна зустріч розпочалась з активних дій команди «Comfort Life». «Будівельники» буквально зі стартовим свистком взяли гру під контроль та тримали в напрузі оборону суперника.  З іншої сторони колектив «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» не міг розраховувати на Павла Дармовіса в якості гравця, тому можна сказати, що це була дуже серйозна кадрова втрата. Проте, рівняни дуже грамотно діяли в захисті і практично не помилялись, щоправда в атакуючому плані були серйозні проблеми. З іншої сторони, «Будівельникам» не вдавалось реалізувати свої гольові моменти, але вже в середині першої половини зустрічі був оформлений гол у звітному протистоянні. На 7-й хвилині гравці «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» двічі обігрались зі своїм голкіпером та отримали вільний удар у свої ворота. Цей стандарт допоміг команді «Comfort Life» відкрити рахунок, адже Заєць прекрасним ударом поцілив точно в «дев’ятку» - 1:0. Підопічні Павла Дармовіса змогли відповісти моментом Романа Дацюка, а наприкінці тайму здобули відмінну нагоду, щоб відігратись і право на десятиметровий удар, щоправда Жовтун пробив слабко, низом та по центру, тому Тарас Коваленко без проблем відбив «десятку». Більше того, гол Євгена Зайця так і залишився єдиним в першій половині матчу. В другій половині зустрічі малюнок матчу абсолютно не змінився, а «Будівельники» діяли дуже рішуче, тому не дивно, що вже на 22-й хвилині ігрового часу вдалось подвоїти перевагу в рахунку. Віктор Цой продемонстрував свою техніку та відзначився потужним ударом з лінії штрафної площі – 2:0. «Рівняни» не знали, як виправити ситуацію, а за декілька хвилин заробили непотрібний стандарт неподалік власних воріт, котрий майстерно реалізував Дмитро Медвідь – 3:0. За такого перебігу подій підопічні Павла Дармовіса спробували підключати 5-го польового до своїх атак, правда, такий тактичний хід не дав жодних дивідендів. Оскільки «Будівельники» довели гру до переможного кінця, а Артем Шундрик наприкінці матчу поставив крапку, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 4:0.

Таким чином команда «Comfort Life» в своєму дебютному сезоні у Київській Футзальній Лізі змогла здобути золоті медалі, колектив «Skidka» виборов срібний комплект нагород, а підопічні Павла Дармовіса фінішували на третій сходинці. Вітаємо призерів та бажаємо підкорення нових вершин!