Parimatch League. Огляд 9-ого туру!
14.07.2021

Група А
TRIOLAN - ВАЗ-2101 3:4

Мотивація завжди є ключовою складовою у шляху до успіху, що було добре видно у цьому протистоянні. TRIOLAN вже гарантував собі вихід до Вищої ліги, тому вони грали без особливого ентузіазму, а ось автомобілісти шалено бажали здобути першу перемогу на цьому турнірі. На 5 хвилині першість вибороли провайдери завдяки Оленковському Максиму. ВАЗ-2101 намагались відіграли м’яча, але вони виглядали досить незібрано, тому помилка на 19 хвилині стала майже фатальною, адже вони збагатити здобуток конкурентів другим м’ячем. Але у другому таймі чорних було не впізнати, вони зібралися і почали нестримно атакувати, спочатку відігравши першого м’яча на 21 хвилині, а за дві хвилини і другого. Дубль оформив Домбровський Анатолій. На 29 хвилині гості вже вирвались вперед, а на 35 хвилині встановили для себе комфортну перевагу. Двома забитими м’ячами свою команду порадував Давиденко Андрій. Гра червоних була не виразною і лише під кінець гри вони підсилили свої атаки п’ятим польовим, це принесло позитивний результат на 36 хвилині, Литвиненко Андрій скоротив їхні відставання до мінімуму, але на більше у них не вистачило часу. Тож вітаємо автомобілістів з такою бажаною перемогою!

Lawgris - Check Point 6:3
Цей поєдинок був доленосним для обох колективів, адже саме переможець отримував квиток до Ліги А. Тут важко було визначити фаворита, бо команди мають у своєму здобутку рівну кількість балів та і взагалі їхній рівень гри приблизно тотожний. Але Check Point мав цього разу суттєвий мінус - вони грали без замін, що додавало драматизму у перегляді. Відкрили рахунок айтішники на 4 хвилині, швидкого м’яча забив Сидоренко Роман. Але Lawgris тиснули суперників досить сильно і на 15 хвилині їм вдалося зрівняти рахунок завдяки Веремійчуку Івану. В другому таймі на 25 хвилині сині знову перехопили ініціативу, цього разу здобуток своєї команди збагатив Абрамов Богдан. Юристи хоч і були в позиції наздоганяючого, але вони з цим прекрасно справлялися, на 30 хвилині вони встановили рахунок 2:2, автором голу став Сологуб Артур. Час минав і вже стало видно втому Check Point, але на 31 хвилині неймовірним прицільним ударом через усе поле голкіпер Маруга Юрій втретє вивів свою команду уперед. А ось салатові не збавляли обретів і виглядали бадьоро та цілеспрямовано до останнього, вони заколотили ще чотири м’ячі у ворота опонентів на 33, 37, 38 та 39 хвилинах, тим самим вибороли для себе беззаперечну перемогу!

WTeam - Глобус Банк 1:1
Тут, здається, команди трохи перемудрили. У цій зустрічі не вирішувались турнірні задачі і колективи поперемінно, то били байдики, то експериментували. В першому таймі суперники були на рівних, атакуючи ворота один одного, але жоден так і не зумів вибороти перевагу, вся їхня чимала кількість ударів не відрізнялась влучністю. У другому таймі Глобус Банк вирішили все частіше задіювати до атак голкіпера і на 35 хвилині пропустили після його помилки. Заколотив м’яча у пусті ворота опонентів Гудименко Олександр, чим здобув мінімальну перевагу для WTeam. Але свято тривало недовго і на 36 хвилині за допомогою все того ж голкіпера, Біндюженко Богдана, банкіри зрівняли рахунок. До останнього ніхто не відступав, але цього разу так і не вдалося виявити сильнішого. Як висновок команди розписали мирову, котра влаштувала всіх!

AXXONSOFT - Олімп Безпека 1:4
Битва лідерів групи завжди привертає до себе підвищену увагу, так сталося і цього разу. Все ж мотивація у колективів була різною, AXXONSOFT та Олімп Безпека вже гарантували собі місце у лізі А і могли собі дозволити трохи розслабитися. Але охоронцям, для їхнього загального бойового духу вкрай важливо було перемагати, адже нічия та поразка у двох попередніх матчах суттєво вдарила по їхній репутації. Гості почали несамовито атакувати ворота опонентів вже з самого початку і на 10 хвилині вони зуміли відкрити рахунок на свою користь, першого м’яча забив Швець Богдан. А вже через три хвилини сині подвоїли своїй здобуток, цього разу відзначився Дружченко Олександр. На хвилі успіху гості встигли заколотити і третього м’яча на 16 хвилині. Айтішники виглядали розгублено і їх поодинокі контратаки не мали успішного завершення. В другому таймі Оліпм Безпека не збавляли обертів і забили четвертого м’яча на 22 хвилині. Тоді чорно-жовті вирішили йти в ва-банк з п’ятим польовим, спочатку їм не вдавалося пробити оборону суперників, але все ж на 38 хвилині вони спромоглися забити гол престижу завдяки Курінному Олександру.

Група В
FavBet - Гренадер 4:4

Одним із найважливіших факторів завжди являється укомплектований склад і зіграність команди, коли колектив втрачає одну ланку, весь механізм виходить з ладу. Для Гренадер було вкрай важливо здобути перемогу, але травма голкіпера в першому таймі стала вирішальною. FavBet не мали турнірних задач, тому вони вели боротьбу без особливих нервів. На 15 хвилині лотейники вийшли вперед завдяки Тоцькому Микиті, але вже за хвилину жовті відіграли м’яча, автром голу став Шимків Микола. За секунди до перерви гості здобули мінімальну перевагу, в цьому відзначився Дороганов Олександр. В другому таймі Гренадер був вже з п’ятим польовим, тому FavBet досить швидко вдалося наздогнати опонентів і навіть перегнати, два голи забили Портянкін Богдан та Ніколаєвський Назар на 23 та 30 хвилинах відповідно. Тоді гості додали в потужностях і завдали два влучних удари у відповідь на 31 та 35 хвилинах. Але лотерейники не здавалися і відіграли м’яча, встановши тим самим нічийний підсумковий результат.

МФК Атен - Grasser 1:2
Незважаючи на те, що даний поєдинок ніяк не впливає на подальшу долю в турнірі і глядачі не покладали особливих сподівань на цей матч, але команди приємно здивували, показавши нервову та запеклу боротьбу. Суперники змагалися так, наче в останнє. І хоч градус напруги просто зашкалював, але перший тайм так і завершився нічим, адже колективи не робили помилок в обороні. Першими вдалося зрушити з метрової точки ландшафтникам на 27 хвилині, влучного удару завдав Тиніна Олександр. На 37 хвилині Grasser отримали змогу пробити дабл-пенальті і успішно, реалізував цей удар Шаповал Максим. Атен не здавались і навіть нарощували оберти, на 39 хвилині їм вдалося відіграти одного м’яча, автором голу став Вертеленко Степан, але щоб наздогнати опонентів енергетикам не вистачило часу.

ФК Армія - 2Т-AVATAS 1:3
Інколи, вирішальним стає саме перший забитий м’яч і якщо цим грамотно скористатися, то даний факт є гарним трампліном до успіху. 2Т-AVATAS вже на початку протистояння були у піднесеному настрої, адже нічия у грі FavBet-Гренадер давала їм шанс на вихід у Вищу лігу. А автогол на 2 хвилині від Армії дав можливість віддалено відчути смак перемоги. Поки армійці були приголомшені своєю помилкою, чорні миттєво скористались обставинами і заколотили м’яча на 3 хвилині, тим самим встановивши для себе комфортну перевагу, влучного удару завдав Олійник Сергій. Військові виглядали розчавленими, але все ж вони не здавались. Далі були серії взаємних атак, але рахунок залишався незмінним аж до 33 хвилини, ФК Армія зуміли взяти себе в руки і відіграти одного м’яча, поцілив у ворота суперників Лукашук Олександр. Але гості не збирались ризикувати і вже за хвилину заколотили третього м’яча, знову встановивши для себе комфортну перевагу, дубль оформив Олійник Сергій. Отже впевнена перемога 2Т-AVATAS дала їм квиток до когорти найсильніших, з чим ми їх вітаємо!