Parimatch League. Анонсуємо!
Parimatch League. Анонсуємо!
16.07.2021

Після довгого відбіркового етапу нарешті ми розпочинаємо фінальний етап змагань! Нагадаємо, що після відбору команди розділилися на 2 ліги по 8 команд і в кожній лізі буде визначений чемпіон та призери.

Ліга А, 1 тур
МФК Атен - 2Т-AVATAS   

Енергетики свої задачі на відбірковому етапі вирішили ще в 5 турі, впевнено посіли третє місце і лише двух забитих голів їм не вистачило для другого місця.  2Т-AVATAS в свою чергу лише дивом потрапив до когорти найсильніших. Колектив Віталія Мельника завдяки поразці Гренадера та перемоги над Армією зміг отримати щасливий останній квиток. Наразі ми вбачаємо явним фаворитом саме Атен, адже вони мають більш збалансований та стабільний склад та гру. 

AXXONSOFT - TRIOLAN  
Обидва колективи без проблем пройшли відбірковий етап, але все ж таки AXXONSOFT виглядали більш впевненіше. У колектива Олега Репетія в активі 5 перемог, нічия та поразка, а у провайдерів - чотири перемоги і три поразки. До речі AXXONSOFT та TRIOLAN вже зустрічалися на першому етапі змагань і тоді у поєдинку з драматичною розв'язкою перемогу з рахунком 5:4 здобули айтішники. Ну що, настав час реваншу?

ПБФ - Lawgris 
Будівельники дуже впевнено розпочали свій виступ у Parimatch League з чотирьох перемог та нічиєї, але далі були два провальні матчі з Grasser та 2Т-AVATAS. Юристи з Lawgris тільки в матчі останнього туру проти Check Point вибороли свою путівку до когорти найсильніших. На перший погляд саме ПБФ ми бачимо фаворитом, проте кадрова та ігрова криза може суттєво вплинути на результат. 

Ліга В, 1 тур
Глобус Банк - WTeam 
 
Банкіри досить невпевнено розпочали свій шлях на турнірі і ближче до завершення відбіркового етапу вони почали здобувати залікові бали. Щодо WTeam, то вони грають по настрою. Команда Дмитра Шульги може відібрати бали у фаворита змагань і втратити з аутсайдером. Цей матч має певну родзинку, адже Глобус Банк та WTeam вже зустрічалися між собою минулого тижня! Тоді переможець не був виявлений і хто стате тріумфатором в цьому протистоянні покаже гра! 

Check Point - ВАЗ-2101
Замикати ігровий вікенд будуть колективи котрі ставили перед собою різні задачі. Амбіційний Check Point хотів вийти у лігу А, але через поганий збір на останній матч проти Lawgris втратив свій шанс. Автомобілісти після провального старту потроху знайшли свою гру та закінчили перший етап на мажорній ноті. Дивлячись на виступи Check Point та ВАЗ-2101 ми робимо висновок, що в першу чергу результат буде залежати від кадрового збору та настрою команд. 

Знайшли помилку, натисніть