Parimatch League. Анонс 6 туру!
Parimatch League. Анонс 6 туру!
27.08.2021

Ліга А, 6 тур
Lawgris - Олімп Безпека

Юристи минулий вікенд пропускали, а охоронці у шаленому матчі так і не змогли дотиснути 2Т-AVATAS зігравши з ними у рідкісну безгольову нічию. Ця нічия майже позбавила їх шансів на золото і при цьому подарувала іншим колективам нагоду позмагатися за третє місце. Звісно цим шансом спробує скористатися Lawgris!

TRIOLAN - 2Т-AVATAS
Як ми згадували вище, колектив Віталія Мельника минулого туру розійшовся миром з Олімп Безпекою. А TRIOLAN в свою чергу безнадійно програв Grasser. Звісно номінальним фаворитами є саме гості, але боротьба за третю сходинку  набирає нових обертів і цілком можливо, що провайдери спробують за неї зачепитися. 

ПБФ - Grasser 
Колектив Артема Федорука два свої останні матчі програв основним конкурентам у боротьбі за нагороди і зараз займає четверте місце. А Grasser впевнено посідає першу сходинку, яку ділить з AXXONSOFT. На перший погляд тут все очевидно, тим паче, що ПБФ цей матч розцінює як генеральну репетицію перед фіналом Gold division Parimatch Cup. А з іншого боку будівельники пам'ятають розгромні 3:9 на етапі відбору і вони 100% будуть жадати реваншу!

AXXONSOFT - МФК Атен
Колектив Олега Репетія продовжує чемпіонську гонку і зараз їм буде протистояти міцний МФК Атен. Енергетики впевнено провели відбірковий етап, а на фінальному етапі ніяк не можуть здобути бали. Як і в попередньому матчі, тут є багато факторів які можуть вплинути на результат. AXXONSOFT потрібно перемагати з якомога більшим рахунком, а енергетикам потрібно набирати бали. Ми майже зі 100% вірогідністю можемо сказати, що нас буде чекати дуже цікавий матч з великою кількістю забитих м'ячів! 

Ліга В, 6 тур
Гренадер - Глобус Банк 

Цей поєдинок сміливо можна назвати центральним в лізі В, адже в ньому зійдуться головні фаворити. Обидва колективи лише одного разу втратили бали. Зараз перше місце займає Глобус Банк, а у Гренадеру є ще гра в запасі. У випадку перемоги банкірів, вони вже гарантують собі першу сходинку. Перемога Гренадера виведе їх на перше місце і далі все буде залежати лише від них. Ми звісно будемо очікувати цікавого матчу від теперішніх лідерів і припустимо саме нічийний результат, який загострить боротьбу до останнього матчу! 

FavBet - ФК Армія
Лотерейники в своєму останньому матчі здобули дуже важливу перемогу над Check Point з рахунком 4:3. Армійці також встигли відібрати бали у Гренадера, зігравши з ними внічию, але поки що це єдиний бал який вони здобули. ФК Армія при дуже симпатичний грі ніяк не може добитися результату і ми дуже чекаємо від команди Віктора Трапезуна ввімкнення в зарубу за медалі ліги В!

WTeam - Check Point
Завершатимуть ігровий вікенд, самі емоційні колективи ліги. WTeam та Check Point мають гарно збалансовані склади та широку лаву запасних, але результати обох команд бажають кращого. За чемпіонство вони вже не  поборються, а ось за завершити літній сезон з бронзою під силу обом колективам, але для цього потрібно обов'язково грати лише на перемогу, адже конкуренти дихають у потилицю. 

Знайшли помилку, натисніть