Parimatch League. Анонс 6-го туру!
Parimatch League. Анонс 6-го туру!
18.06.2021

Черговий ігровий вікенд буде дещо скороченим, адже свої корективи внесли свята. В Групі А відбудуться три матчі шостого туру і один перенесений матч другого туру, а в Групі В лише один матч першого туру.

Група А, 2 тур
Lawgris - AXXONSOFT

Перший свій матч за день AXXONSOFT зіграє проти Lawgris, які минулого вікенду здійснили неймовірний камбек у матчі з Глобус Банком. Щодо айтішників, то вони у досить напруженій грі перемогли WTeam і вийшли на третє місце. На руку юристам в цьому матчі будуть два факти. По-перше, колективу Олега Репетія потрібно розподілити сили на дві гри, а по-друге - саме на цю гру перепадає одно матчева дискваліфікація лідера гостей, Савчука Євгена. 

Група А, 6 тур
WTeam - TRIOLAN

Минулий вікенд опоненти закінчили з різними здобутками та різним настроєм. WTeam так і не зміг впоратися з власними емоціями, які колектив Шульги Дмитра направляв куди завгодно, але тільки не на гру. А TRIOLAN в не менш захопливому поєдинку вирвав перемогу на останній секунді гри! На нашу думку долю цього матчу буде  вирішувати налашування гравців та їхня концентрація. 

Глобус Банк - Check Point 
Банкірів ще досі серйозно лихоманить. Вони мають малюнок гри, створюють моменти, забивають, але ніяк не можуть зачепитися за результат. Якесь тотальне невезіння спіткає команду Севериненко Олександра. Check Point  в свою чергу може похвалитися п'ятьма заліковими балами і лише однією поразкою у минулому турі. Глобус Банк вже зіграв з трійкою лідерів і тепер для них настає час набирати бали! 

AXXONSOFT - ВАЗ-2101
В другому матчі за день айтішники будуть екзаменувати автомобілістів. Для команди Репетія Олега в цей день стоїть задача максимум. До речі в них вже є досвід матчів за ігровий день. Відбулося це в квітні, в рамках чемпіонату Києва і тоді були здобуті дві перемоги. ВАЗ-2101 поки що не мають в своєму активі жодного балу і навряд чи в матчі з AXXONSOFT вони зможуть їх здобути, проте автомобілісти мають гарну нагоду отримати безцінний досвід! 

Група В, 1 тур
ФК Армія - Яблоко

За іронією долі нинішні опоненті ще не мають радості перемоги. Армія маючи боєздатний склад, поки що має лише один бал. Яблоко в свою чергу, не має жодної перемоги і навіть одного разу вони не змогли зібрати склад на гру. Для обох суперників ця дуэль на вагу золота і очний матч повинен показати спроможність для подальшої боротьби, але цілком можливо, переможець так і не буде виявлений. 

Знайшли помилку, натисніть