Parimatch League. Анонс 5-го туру!
Parimatch League. Анонс 5-го туру!
11.06.2021

Група А, 5 тур

WTeam - AXXONSOFT 

WTeam минулий вікенд пропускали, а в перших двох турах колектив Дмитра Шульги набрав чотири бали. Як не дивно, але AXXONSOFT має ті ж самі показники і зараз вони ділять четверте та п'яте місце зі своїм теперішнім опонентом. WTeam та AXXONSOFT дуже емоційні команди і головна задача на матч буде направити їх у правильне русло. Нам дуже важко виділити у цій грі фаворита і ми ставимо саме на нічию! 

TRIOLAN - Check Point 

Як і в попередній грі, між собою зустрінуться сусіди по турнірній таблиці. Різниця лише в тому, що TRIOLAN на один бал випереджає Check Point при рівній кількості ігор. Минулого вікенду провайдери здобули важку перемогу над Lawgris, доки айтішники відпочивали. На перший погляд саме господарі виступатимуть в ролі фаворита, але статистика гостей більш впевнена, а ми будемо в очікування справжньої заруби! 

Lawgris - Глобус Банк 

В цьому двобої силами поміряються команди, які знаходяться внизу турнірної таблиці. Поки що банкіри не можуть порадувати своїх уболівальників першими балами, при дуже симпатичній грі. Юристи вже мають в своєму активі одну перемогу, а в минулому турі на останніх секундах вони упустили нічию у матчі проти TRIOLAN. Звісно фаворитом ми вбачаємо саме Lawgris, але поставимо на нічию! 

Група В, 5 тур

ФК Армія - МФК Атен 

Армійці поки що ніяк не можуть знайти свою гру. Кадрове підсилення ніяк не може дати результат, адже один бал в перших трьох іграх не додає оптимізму. Щодо МФК Атен, то для них навпаки - підсилення явно пішло на користь і енергетики зараз впевнено займають місце у верхній частині турнірної таблиці. Для військових вже настає певний момент істини і їм вкрай необхідно чіплятися за результат. 

ПБФ - FavBet 

Колектив Артема Федорука досить несподівано для багатьох впевнено посідає першу сходинку. Нагадаємо, що нині в них в активі десять балів. Лотерейники в свою чергу, ніяк не можуть здобути перемогу через поганий збір на ігри. Скоріше за все будівельники виборють чергову перемогу і продовжать своє лідерство у групі В. 

Grasser - Яблоко

Ландшафтники досить впевнено крокують за лідером групи ПБФ і зараз у Grasser в активі три перемоги в трьох матчах і саме вони за втраченими балами є лідерами групи. Яблоко поки що досить серйозно лихоманить. Перший тур прикра поразка на останніх секундах, другий тур 1:9 від Гренадеру і потім неявка на гру проти AVATAS. Ми будемо дуже сподіватися, що команда Ярослава Заграйчука дуже швидко вийде з кризи. 

Гренадер - AVATAS

Цей матч обіцяє бути не менш цікавим ніж усі попередні, адже тут зустрічаються не просто сусіди по турнірній таблиці, а і команди які борються за вихід в лігу А. Гренадер минулих вихідних програв Grasser, а AVATAS “технічно” переміг Яблоко. Нам вкрай важко виділити фаворита, адже кожен колектив може піднести справжній сюрприз і цілком можливо в цій дуелі переможець не буде виявлений.

Знайшли помилку, натисніть