Parimatch CUP. Підсумки туру!
Parimatch CUP. Підсумки туру!
28.07.2021

 

Черговий тур Parimatch Cup виявився доволі несподіваним, адже не обійшлось без сенсацій, а також варто відзначити, що одна гра не відбулась і команда «ITG» отримала технічну перемогу.

Розпочнемо огляд з протистояння «Радар ВС» - «ВР». «Біло-сині» вже зачекались на перемоги, тому з перших хвилин зустрічі спробували піти в атаку великими силами і це дало потрібний результат. Федірець зумів вистрілити дублем та зробив заявки на перемогу – 2:0. Проте, гравці «ВР» не пали духом, а намагались користатись помилками суперника. Тим паче команда «Радар ВС» далеко не ідеально грала в захисті, тому вже на 7-й хвилині Старов скоротив відставання в рахунку до мінімуму, але за декілька миттєвостей Яловенко відзначився своїм голом – 3:1. «Біло-сині» миттєво відповіли на атаки суперника, не дивлячись на дуже активні дії зі сторони суперника, а вже на 13-й хвилині Галета забив свій гол, але відповідь від «Радар ВС» була миттєва і Федірець оформив хет-трик – 4:2. «Біло-сині» мали прекрасний шанс, щоб за такого рахунку піти на відпочинок, але наприкінці тайму не вгледіли Галету, тому друга половина зустрічі повинна була бути максимально інтригуюча – 4:3. Після перерви команда «ВР» пішла в атаку великими силами, але вдалось лише обмінятись з своїми опонентами результативними ударами – 5:4. «Білим» не вистачало одного голу, щоб звести гру до нічиєї. В свою чергу колектив «Радар ВС» дуже якісно провів екватор другої половини гри, адже Гиря та Нікітенко відзначились голами і наблизили свою команду до жаданої перемоги – 7:4. До честі команди «ВР» білі не пали духом, а бились до останнього, тому не дивно, що наприкінці зустрічі змогли ще раз обмінятись з суперником голами, але відігратись так і не вдалось – 8:5. Вітаємо команду «Радар ВС» з довгоочікуваною і жаданою перемогою!

Відносно матчу «Атлант Буд» - «Парма», то звітна зустріч порадувала своєю результативністю. «Італійці» свідомо віддали ініціативу супернику та чекали нагоди на контратаку. Більше того, команда «Парма» близько півтайму стримувала натиск суперника. Проте, вже на 8-й хвилині удар Гаджиєва став результативним – 1:0. Підопічні Бульбіна мали достатньо гольових нагод, але в першій половині зустрічі обмежились одним голом. З іншого боку у «Парми» важко пригадати стовідсоткові шанси на гольові можливості. В другому таймі малюнок матчу особливо не змінився, але «Італійці» стали трошки частіше проводити свої контрвипади. Правда, відігратись так і не змогли. В свою чергу підопічні Олександра Бульбіна вже на 33-й хвилині оформили другий гол, адже Коломієць записав результативний удар собі в актив – 2:0. «Італійці» змогли відповісти змарнованим виходом два в один, а за декілька хвилин інтрига в матчі зникла, адже Коломієць та Леонтієв відзначились результативними ударами – 4:0. В цій ситуації «Парма» ще мала теоретичні на шанси на гол престижу, але наприкінці зустрічі «Італійці» отримали ще один м’яч у свої ворота, тому фінальний свисток арбітра зафіксував результат 5:0. Вітаємо команду «Атлант Буд» з прогнозованою перемогою!

На черзі гра «Будпостач» - «Mac Paw». Підопічні Миколи Костенка дуже непогано провели попередні ігри, але у звітному поєдинку зіштовхнулись з серйозною проблемою. «Будівельники» не змогли стримати головну ударну силу «Mac Paw» - Василя Парасину. Ближче до середини першої половини гри форвард «Айтішників» відзначився ударом з-за меж штрафної площі, а потім прямим ударом з кутового влучив точно в ціль – 0:2. «Будівельники» не мали моментів, щоб відігратись і ці голи по суті вирішили долю зустрічі. Більше того, наприкінці тайму команда «Будпостач» подарувала м’яч супернику, а Василь Парасина без проблем оформив хет-трик – 0:3. На цьому неприємності для «Будпостач» не завершились, адже останній гол у першій половині зустрічі оформив Кривоблоцький – 0:4. За такого перебігу подій другий став простою формальністю, адже «Айтішники» вбили всю інтригу в першій частині матчу. З іншого боку команда «Будпостач» вже не мала куди відступати, тому діяла максимально рішуче. Більше того, в середині другої половини матчу «Будівельники» оформили два голи, правда, один з них прийшовся в свої ворота – 1:5. Пропущений м’яч мотивував «Айтішників» на нові звершення, тому підопічні Дмитра Шувалова змогли обмінятись результативними ударами зв своїми опонентами і у підсумку тріумфувати – 2:7. Вітаємо команду «Mac Paw» з переможним результатом!

Відносно матчу «МХП» - «DPP», то «сині» не змогли підтвердити свій статус фавориту. Адже вже на 3-й хвилині Джуменко наважився на дальній пострілі і відкрив рахунок – 0:1. Більше того, команда Олександра Дзюби виглядала дуже переконливо та доволі злагоджено діяла в обороні. Проте, представники «DPP» не примножили свій успіх і вже на 5-й хвилині рахунок став рівним, адже Кубинець вдало підключився до атаки – 1:1. Команда «МХП» змогла виправити ситуацію, але вже за хвилину Владислав Радчук відзначився голом – 1:2. За такого розвитку подій «Сині» спробували заграти активніше, але в атаці абсолютно нічого не вдавалось. З іншого боку команда «DPP» змогла оформити свій гол на 14-й хвилині, адже Пономаренко вдало пробив з лінії штрафної площі, встановивши остаточний рахунок першої половини гри – 1:3. Після відпочинку команду «МХП» шокували два швидкі результативні постріли, адже Ярослав Калина зумів вистрілити дублем – 1:5. Це була дуже серйозна заявка на успіх від колективу «DPP». Проте, вже ближче до середини другої половини зустрічі «сині» спробували відігратись, а голи Кислого та Бабака подарували надію на інтригу – 3:5. Проте, у «МХП» на більше не вистачило сил, адже колектив «DPP» зумів зберегти переможний результат не дивлячись на активні дії суперника, а Калина перед завершенням матчу поставив крапку в матчі – 3:6. Вітаємо команду «DPP»!

Пригадуючи протистояння «The Saints» - «Микільська Слобідка», можна сказати, що доля зустрічі була вирішена в першій половині зустрічі. «Святих» у звітному матчі підвів голкіпер, котрий не зумів проявити свої кращі якості. Адже вже на 4-й хвилині Грушко зумів оформили доволі легкий гол – 0:1. Більше того, підопічні Рибальченка почували себе комфортно, а Анастасія Терех не мала особливих проблем на останньому рубежі. Гра давалась команді «Микільська Слобідка» цілком і повністю, тому другий гол Грушко оформив в середині першої половини зустрічі – 0:2. В свою чергу «Святі» в атаці нічого не показували, а воротар «The Saints» наприкінці тайму пропустив не обов’язкові голи від Грушка та Рибальченка і з рахунком 0:4 команди пішли на перерву. В другій половині зустрічі у команди «Микільська Слобідка» змінився голкіпер, але це жодним чином не допомогло «Святим». Так, підопічні Рибальченка грали по рахунку і марнували вбивчі моменти, проте, в обороні лише двічі помилились, тому отримали два голи в свої ворота, щоправда про камбек не могло бути і мови – 2:4. Команда «Микільська Слобідка» продовжує перемагати та оформила прогнозовані 3 бали. Вітаємо!

Відносно гри «ДКС України» - «Frag Lab», то підопічні Віталія Мельника у звітному матчі не могли розраховувати на свого голкіпера і це була серйозна проблема. Проте, саме «червоно-білі» грали першим номером та задавали темп зустрічі. Особливо старався Віталій Мельник, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника та організовуючи нагоди для партнерів по команді. З іншого боку «Айтішники» чекали свого шансу на контратаки. Підопічні Антона Бутка доволі непогано грали в захисті, а в середині першої половини зустрічі покарали суперника за змарновані нагоди. Денис Мусаєв розрядив свою гармату з-за меж штрафної площі і поцілив у верхній кут – 0:1. Цей гол залишився єдиним та переможним для «Frag Lab» у першій половині матчу. Після перерви представники «ДКС України» змогли досягти бажаного, а Віталій Мельник оформив швидкий і водночас дуже красивий гол – 1:1. «Червоно-білі» відігрались та продовжували гнути свою лінію, але ніяк не вдавалось вийти вперед. З іншого боку «Айтішники» повторили історію першого тайму, адже на 31-й хвилині удар Мусаєва з-за меж штрафної площі став результативним – 1:2. Підопічні Антона Бутка знову покарали опонентів за змарновані шанси, але зберегти перевагу в рахунку не змогли. Наприкінці тайму Маринич ударом з гострого кута встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:2. Таким чином кожна з команд отримала по одному балу!

В другому своєму поєдинку «ДКС України»  протистояли команді «Old School». Підопічні Віталія Мельника спробували зіграти в атакуючій манері, але по першим хвилинам зустрічі важко було віддати перевагу одній з команд. Більше того, можна сказати, що гра була доволі обережна з обох сторін з мінімальною кількістю гольових нагод. Проте, в першій половині зустрічі був оформлений лише один гол на дві команди. На 10-й хвилині ігрового часу Дмитро Гагун згадав свої кращі часи та майстерно реалізував вихід віч на віч – 0:1. З іншого боку у «ДКС України» не було аргументів у відповідь. Після відпочинку «Червоно-білі» увійшли в матч не кращим чином, адже пропустили швидкі м’ячі від Волкова та Крилова – 0:3. Ситуація для «ДКС України» стала близькою до критичної, але на цьому неприємності не завершились, адже Гагун встиг вистрілити своїм другим голом – 0:4. Таким чином представники «старої школи» практично зняли питання стосовно переможця матчу. Проте, ближче до середини другого тайму Тищенко оформив гол престижу – 1:4. Підопічні Віталія Мельника пропустили дуже багато і вже не могли розраховувати на камбек. В свою чергу представники «старої школи» довели матч до переможного кінця та ще двічі засмутили своїх опонентів – 1:6. Вітаємо команду «Old School»!

На останок відзначимо протистояння «CRO United» - «Юрінновація». «Юристи» чудово розпочали матч, адже вже на 2-й хвилині Коровяковський зумів проштовхнути м’яч повз голкіпера – 0:1. Підопічні Мамчура забили швидкий гол і «Юристам» гра давалась дуже непогано, але до другого голу справу довести не вдалось. В свою чергу представники «CRO United» не знітились, а зосередились на грі в атакуючій манері. «Біло-сині» відзначились ударом в стійку і постійно тримали в напрузі лінію захисту суперника. Можна сказати, що підопічні Сергія Богуна мали перевагу в ігровому плані, а вже на 14-й хвилині Гапоненко звів гру до нічиєї – 1:1. Більше того, дуже скоро Шевченко відзначився голом та допоміг «Біло-синім» здобути вольову перемогу в першій половині матчу – 2:1. В другій половині зустрічі команда «Юрінновація» зробила все можливе, щоб відігратись і пішла в атаку великими силами. Проте, всі надії та сподівання на результат «Юристів» розбив голкіпер «CRO United», котрий відіграв безпомилково та максимально надійно. «Біло-сині» зберегли переможний результат і оформили третю перемогу поспіль!

Знайшли помилку, натисніть