Parimatch Cup. Анонс 5-го туру!
Parimatch Cup. Анонс 5-го туру!
11.06.2021

В Parimatch Cup нас очікує 9 інтригуючих поєдинків, тому прогнозуємо прекрасну результативність, а також сподіваємось, що деякі команди зможуть приємно здивувати та порадувати не тільки результатом, а й красивою грою.

«PM UA» - «CK ARX»

«Лотерейники» вже відіграли три матчі, але при цьому вдалось оформити лише одну перемогу. Команда «PM UA» пропускає необов`язкові м`ячі і це є проблемою. Також варто відзначити, що у «Лотерейників» далеко не ідеальна гра в обороні. Натомість колектив «CK ARX» має чотири бали після двох матчів і прикладе максимум зусиль, щоб оформити другу перемогу в сезоні. Команда Дмитра Глинки має солідний підбір виконавців, тому ставить відповідні цілі. Стосовно прогнозу, то явний фаворит колектив «СK ARX».

«СМ-25» - «ДКС України»

Підопічні Андрія Ардашнікова мають космічні показники в плані результативних ударів і не мають жалю до суперників. Команда «СМ-25» вже відвантажила 27 м`ячів та впевнено розташувалась на вершині турнірної таблиці. Натомість підопічним Віталія Мельника буде дуже непросто розраховувати на позитивний результат. Оскільки колектив «ДКС України» в двох матчах зумів оформити лише один пункт. Нажаль, дуже важко знайти інтригу у звітній зустрічі, тому прогнозуємо чергову розгромну перемогу «СМ-25».

«Атлант Буд» - «Радар ВС»

Команду «Радар ВС» очікує максимально непроста гра з суперником, котрий виключно перемагає. «Біло-синім» буде не солодко та доведеться левову частку матчу провести в обороні. Натомість колектив «Атлант Буд» впевнено оформив три перемоги поспіль та прагне продовжити радувати своїх вболівальників якісною грою і відповідними результатами. Важко сказати, що може зупинити «Будівельників» у звітному матчі, адже команда «Атлант Буд» кожного туру підтверджує свої амбіції на найвищі місця. Прогнозуємо дуже результативний матч і перемогу «Будівельників».

«Old School» - «ПБФ»

Команда «ПФБ» набрала хід і в двох матчах групового етапу оформила 9 результативних ударів, а при цьому лише двічі пропустила. «Будівельники» змогли підібрати дуже бойовий склад на літній чемпіонат, тому мають чудові шанси на успіх. Натомість, представники «Старої Школи» зробили ставку на досвід. Звичайно, назва говорить сама за себе, тому в цій команді є знані майстри, котрі свого часу феєрили на дуже серйозного рівні. Наразі у колективу «Old School» жодної перемоги, але є дві нічиї в активі. Стосовно прогнозу, то «Будівельники» фаворити, а представники «Старої Школи» зроблять все можливе, щоб відібрати бали у лідера.

«Будпостач» - «Parimatch»

Команда «Parimatch» лише раз оступилась в трьох матчах і зараз прагне знову проявити себе з найкращої сторони. «Лотерейники» полюбляють грати першим номером і звітний матч не стане виключенням. Натомість колектив «Будпостач» не так давно оформив свою першу звитягу в сезоні. Зараз підопічні Миколи Костенка у прекрасному настрої готуються до чергового туру. Відверто кажучи, визначити фаворита дуже непросто, тому оцінюємо шанси,  як 50/50.

«Infopulse» - «The Saints»

«Айтішники» в трьох матчах не змогли набрати жодного балу і ніяк не можуть перервати серію невдач. Колектив «Infopulse» не кращим чином грає в захисті і наразі це одна з основних проблем, котра в повній мірі відображається на результатах. В свою чергу команда «The Saints» оформила дві перемоги в двох іграх і навіть не думає зупинятись. Підопічні Сергія Величка мають прекрасну можливість, щоб оформити третю звитягу поспіль, адже доведеться зіграти з колективом, котрий пропускає більше за всіх. Прогнозуємо успіх команди «The Saints», хоча сподіваємось, що «Айтішники» зможуть дати бій.

«ВР» - «MacPaw»

Колектив «ВР» не може похизуватись стабільністю, адже в трьох матчах вдалось оформити лише одну перемогу. Проте, «Білі» вже встигли прославитись своїми  бійцівськими якостями та непоступливістю. В свою чергу «Айтішники» набирають хід і вже мають чотири бали в своєму активі. Підопічні Дмитра Шувалова зроблять все можливе, щоб оформити другу перемогу в сезоні. Сподіваємось на інтригу, але водночас прогнозуємо успіх «Айтішників» з різницею в декілька м`ячів.

«Парма» - «Микільська Слобідка»

В попередньому турі «Італійці» проявили характер у матчі з «Юрінновацією» і здобули волову перемогу. «Парма» - це команда загадка, результати цього колективу спрогнозувати максимально непросто. З іншої сторони гравці «Микільської Слобідки» ще жодного разу не програвали. Очевидно, що «Червоні» і надалі хочуть набирати бали, а перемога дозволить одноосібно очолити турнірну таблицю. Прогнозуємо дуже непростий і по-справжньому бойовий матч, але шанси 55/45 на користь «Микільської Слобідки».

«Юрінновація» - «Frag Lab»

«Юристи» і «Айтішники» мають однакову статистику, адже в двох матчах змогли оформити одну перемогу. Натомість команда «Юрінновація» просто подарувала перемогу в попередньому турі «Пармі», адже в другому таймі розслабилась при комфортному рахунку. З іншого боку колектив «Frag Lab» зумів проявити себе у грі з «МХП», а Фернандес Ернесто пригадав свої славетні часи, зумівши вистрілити хет-триком. У звітному матчі прогнозуємо дуже результативний поєдинок, а шанси оцінюємо, як 60/40 на користь «Юрінновації».

 

Знайшли помилку, натисніть