Parimatch CUP. Анонс 4-го туру!
Parimatch CUP. Анонс 4-го туру!
04.06.2021

Після трьох турів Parimatch CUP в усіх групах вже є лідери, а також залишились команди, котрі ще не змогли здобути жодного балу. Сподіваємось, що після звітного туру таких колективів буде менше, а інтриги стане ще більше.

«СМ-25» - «DPP»

Команда «DPP» в своєму активі вже має 4 бали після двох зіграних матчів, а зараз перевірить сили у грі з суперником, котрий оформив більше за всіх результативних ударів. Підопічні Андрія Ардашнікова в минулому турі не залишили шансів колективу «Infopulse», відвантаживши своїм опонентам 15 м’ячів. Звітна зустріч буде справжнім іспитом для колективу «DPP», а команда «СМ-25» безперечний фаворит матчу.

«МХП» - «Frag Lab»

«Айтішники» відіграли один матч і одразу поступились. Зараз підопічним Антона Бутка доведеться протистояти команді, котра вже має один бал в активі. Колектив «МХП» провів дуже потужний другий тайм в матчі з «Микільською Слобідкою»(2:2) і врятувався від поразки, двічі програючи по ходу гри. Стосовно прогнозу, то важко визначитись з фаворитом, тому шанси команд оцінюємо, як 50/50.

«НБУ» - «Атлант Буд»

«Банкіри» на минулому тижні врятувались в матчі з «Радар ВС»,  а зараз будуть протистояти одному із лідерів чемпіонату. Команді «НБУ» доведеться чимало часу приділяти обороні і побудувати свою гру на контратаках, щоб розраховувати на позитивний результат. З іншого боку команда «Атлант Буд» в двох матчах здобула шість балів і зараз прагне продовжити свою переможну серію. «Будівельники» у прекрасних кондиціях і зроблять все можливе, щоб здобути максимальний результат. Сподіваємось на інтригу, але прогнозуємо три бали для «Атлант Буд».

«ITG» - «МХП»

Представники «ITG» програли два своїх останні матчу чемпіонату і прагнуть повернутись на переможний шлях. Очевидно, що швидкості Джафарова і колосального досвіду тандему Віткіна – Чепорнюка не вистачає, щоб здобувати перемоги кожного тижня. Проте, зараз буде шанс виправити ситуацію. Адже колектив «МХП» відіграє два матчі за вікенд і невідомо чи зможе належним чином розподілити сили на два поєдинки. Саме тому ризикнемо спрогнозувати перемогу колективу «ITG» і гол від Ярослава Горбенка.

«ПБФ» - «ВР»

Команда «ПБФ» в груповому етапі відіграла один матч, оформивши перемогу з рахунком 3:1. «Будівельники» мають більше досвіду в офіційних матчах і це може стати запорукою успіху. З іншого боку колектив «ВР» має за своїми плечима дві гри, одну з яких вдалось виграти. На минулому тижні «Білі» здобули вольову перемогу у поєдинку з «Лотерейниками», а зараз спробують знову про себе гучно заявити. Стосовно прогнозу, то фаворит звітного матчу команда «ПБФ».

«Будпостач» - «Радар ВС»

«Будівельники» наразі розташовуються на останній сходинці і мають прекрасний шанс, щоб здобути перші бали в сезоні. Підопічні Миколи Костенка програли два своїх матчі, а зараз є шанс оформити перемогу. Справа в тому, що команда «Радар ВС» має в своєму активі лише один пункт. Також «Біло-сині» полюбляють пропускати не обов’язкові м’ячі у свої ворота. Саме тому прогнозуємо дебютну перемогу команди «Будпостач».

«Parimatch» - «Агромат – 2»

Дублери «Агромату» здобули шість балів в двох матчах і навіть не думають зупинятись на досягнутому. Очевидно, що Олександр Волинець проводить серйозну роботу зі своїми підопічними і це відображається на результатах команди. З іншого боку у «Лотерейників» три пункти після двох зіграних матчів. Зараз команді «PM UA» буде максимально непросто у грі з лідером чемпіонату, тому доведеться зіграти не стандартно, щоб розраховувати на залікові бали. Стосовно прогнозу, то шанси 65/35 на користь команди «Агромат-2».

«CRO United» - «Infopulse»

«Айтішники» пропустили більше за всіх, адже за два матчі отримали аж 17 м’ячів у свої ворота та не здобули жодного балу. Очевидно, що старт команди «Infopulse» максимально невдалий. З іншого боку гравці «CRO United» також не можуть похизуватись результатами, проте, пропустили набагато менше. Саме тому прогнозуємо перемогу колективу Леоніда Россильного і перші три бали для «біло-синіх».

«MacPaw» - «PM UA»

«Айтішники» відіграли два матчі і оформили один заліковий бал. Підопічні Дмитра Шувалова важко входять в сезон, але нічого страшного, адже ще буде достатньо матчів, щоб проявити себе з кращої сторони. З іншого боку «Лотерейники» змогли оформити три бали в двох поєдинках. У звітному матчі на перший план вийде збір і реалізація, адже «Айтішники» полюбляють створювати чимало гольових нагод, щоправда демонструють дуже низький % реалізації. Оцінюємо шанси команд на успіх, як рівні.

«Юрінновація» - «Парма»

«Італійці» вже встигли відіграти два матчі в сезоні та мають одну перемогу в своєму активі. Проте, зараз «Пармі» буде вкрай важко розраховувати на звитягу. В суперниках колектив, котрий ще не так давно грав в Першій Лізі України, а також стартував з впевненої перемоги в літньому турнірі. Підопічні Віталія Мамчура налаштовані другу звитягу поспіль, тому зараз прикладуть максимум зусиль, щоб продемонструвати свою кращу гру. Сподіваємось, що гра буде інтригуючою, але безперечний фаворит матчу команда «Юрінновація».

Знайшли помилку, натисніть