Parimatch CUP. Анонc 6-го туру!
Parimatch CUP. Анонc 6-го туру!
18.06.2021

В 6-му турі Parimatch Cup буде зіграно 6 поєдинків, тому можна сказати, що нас очікує передсвятковий тур. Сподіваємось, що кожна з команд зможе себе проявити з найкращої сторони, а також очікуємо сенсацій.

«МПХ» - «Юрінновація»

«Юристи» прекрасно розпочали сезон, а далі щось пішло не за планом. Підопічні Мамчура моментами демонструють  дуже цікаву гру, щоправда в двох попередніх матчах не здобули жодного балу. Натомість у команди «МХП» є перемога  і нічия в активі. «Сині» намагаються грати максимально стабільно, адже глибина складу дозволяє експериментувати і награвати різні тактичні схеми. Відносно прогнозу, то «Юрінновація» виглядає фаворитом, якщо буде грати так, як в стартовому турі,  а в іншому випадку у «МХП» будуть шанси здобути залікові бали.

«DPP» - «CRO United»

Колектив «DPP» зіграє з сусідами по турнірній таблиці. «Чорні» випереджають на один бал своїх опонентів і можна сказати, що демонструють схожі результати. Проте, у команди Леоніда Россильного лише одна перемога в активі. «Біло-сині» не можуть похизуватись боротьбою за найвищі позиції, проте, зараз зіграють з суперником рівним за класом. Саме тому прогнозуємо нічийний результат.

«Агромат-2» - «НБУ»

«Банкірам» важко дається турнір Parimatch Cup, адже в трьох матчах вдалось оформити лише один пункт. Проте, команда «НБУ» намагається себе проявити в кожній грі. З іншого боку у колективу «Агромат-2» інші задачі. Підопічні Олександра Волинця боряться за найвищі позиції і ставлять відповідні задачі. Саме тому прогнозуємо впевнену перемогу команди «Агромат-2».

«Frag Lab» - «Микільська Слобідка»

«Айтішники» набрали непоганий хід, адже після поразки в стартовому матчі, змогли вже оформити дві перемоги поспіль. Очевидно, що колектив «Frag Lab» у чудовій формі і прагне продовжити свою серію. З іншого боку команда «Микільська Слобідка» очолює турнірну таблицю та ще не програла жодного матчу. Проте, у «червоних» буде кадрова втрата, адже Анастасія Терех точно не зіграє, адже захищає честь нашої країни на міжнародній арені в складі збірної України з пляжного футболу. Відносно прогнозу, то швидше за все звітна зустріч буде дуже результативною, а статус фавориту віддаємо «Айтішникам».

«ВР» - «Old School»

Команда «ВР» має лише одну перемогу в своєму активі, а зараз спробує покращити свою статистику. Для цього «білим» необхідно обіграти колектив, що розташовується на останній сходинці в турнірній таблиці. Проте, це буде дуже непроста задача. Оскільки представники «Старої Школи» голодні до перемог і перебувають далеко не на тій позиції, котрій планували. Більше того, у колективу «Old School» ще жодної перемоги, тому зараз є прекрасна можливість покращити свою статистику. Саме тому ризикнемо спрогнозувати перемогу представників «Старої Школи».

«CK ARX» - «ПБФ»

Обидві команди ще жодного разу не програвали і зараз спробують виявити сильнішого. «Червоно-білі» одного разу розписали нічию, а зараз колектив Дмитра Глинки буде протистояти команді, що демонструє виключно переможні результати. Проте, «Будівельникам» треба серйозно підготуватись до зустрічі, адже команда «CK ARX» налаштована більш ніж рішуче і досвід Сергія Кучука може зіграти вирішальну роль для здобуття позитивного результату. Відносно прогнозу, то шанси оцінюємо, як 50/50

 

 

Знайшли помилку, натисніть