Parimatch Cup 2021. Підсумки вікенду.
Parimatch Cup 2021. Підсумки вікенду.
14.07.2021

Черговий тур Parimatch CUP виявився дуже бойовим та насиченим. Зазначимо, що всі команди змогли проявити себе у завершальній стадії, а також був зафіксований один нічийний результат. Окремо варто сказати, що далеко не всі прогнози на туру співпали і цей факт додає інтриги чемпіонату.


Розпочнемо огляд з поєдинку «СМ-25» - «Парма». Підопічні Андрія Ардашнікова були безперечними фаворитами зустрічі, проте, «Італійці» доволі непогано стримували натиск суперника. Правда, гравців «Парми» вистачило на дві хвилини. Оскільки Валентин Науменко зумів оформити доволі швидкий гол – 1:0. Більше того, саме команда «СМ-25» домінувала на полі, але «Італійці» відбивались, як могли та вкрай рідко відповідали гострими контратаками. Проте, за такої динаміки вже в середині першої половини зустрічі доля матчу була вирішена, оскільки Науменко та Іванюк проявили себе в завершальній стадії – 3:0. Це була вагома заявка на успіх, проте, «Італійці» змогли знайти в собі сили та оформити два голи, правди, один м`яч забили в свої ворота – 4:1. За такого розвитку подій підопічні Андрія Ардашнікова не зупинялись ні хвилину, тому голи Степаненка та Швеця наприкінці тайму не стали ні для кого несподіванкою – 6:1. Як виявилось, це були останні результативні удари першої половини гри. Після відпочинку команда «Парма» не змогла чинити жодного опору. Саме тому підопічні Андрія Ардашнікова влаштували справжню феєрію результативних ударів і в другій половині зустрічі оформили вісім «сухих» м`ячів – 14:1. Звичайно, команда «СМ-25» була фаворитом матчу, але від «Італійців» чекали трошки більшого. Вітаємо підопічних Андрія Ардашнікова з черговим розгромним результатом!


Відносно поєдинку «DPP» - «Радар ВС», то тут також вистачало цікавих подій. По першим хвилинам зустрічі важко було віддати перевагу одній з команд, адже обидві команди діяли у схожій манері. Гравці «Радару ВС» зробили ставку на удари з-за меж штрафної площі, а «Чорні» відповідали тією ж картою. Проте, «Біло-сині» були трошки гострішими в атаці, тому вже на 7-й хвилині потужний удар Гандзевича дав потрібний результат – 0:1. Зазначимо, що «Біло-сині» проводили дуже непогані атаки, але марнували виходи 2 в 1 та 3 в 2. Натомість колектив «DPP» мав шанси, щоб виправити ситуацію, щоправда програв перший тайм за мінімального рахунку. В другому таймі команда «Радар ВС» провела серію небезпечних атак та змарнувала чотири прекрасні шанси, щоб примножити свій успіх. З іншої сторони «Чорні» змогли відповісти ударом в стійку, а в середині другого тайму Олександр Дзюба звів матч до нічиєї – 1:1. Гравці «Радар ВС» спробували повернути собі перевагу в рахунку і інколи навіть підключали 5-го до своїх атак. Така активність дала результат і на 37-й хвилині Гиря зробив рахунок – 1:2. Ніщо не віщувало біди для «Біло-синіх», але наприкінці матчу Пономаренко та Джуменко шокували своїх опонентів, відзначившись результативними ударами – 3:2. Вітаємо «DPP» з дуже непростою перемогою!


На черзі матч «PM UA» - «Infopulse». «Лотерейники» дуже непогано увійшли в гру, адже на 2-й хвилині Дмитру Поліщуку вдався гол з гострого кута – 1:0. Такий початок зустрічі додав впевненості команді «PM UA», тому «Лотерейники» тривалий час тримали в напрузі захист суперника, але не вдалось подвоїти перевагу в рахунку. З іншого боку «Айтішники» ближче до середини тайму активізувались. Команді «Infopulse» знадобилось чимало часу, щоб проявити себе в атаці. Лише на 16-й хвилині Козевич зробив рахунок рівним, а Мелещук міг виводити свою команду вперед, але змарнував «десятиметровий» -1:1. «Лотерейники» були обезкуражені таким розвитком подій, оскільки мали перевагу і пропустили непотрібний гол. Натомість наприкінці тайму Олександр Годованюк оформив гол в роздягальню, встановивши остаточний рахунок першої половини гри – 1:2. Після перерви «Лотерейники» набрались сил і дуже швидко повернули собі перевагу в рахунку. Два швидкі гол дались Дружченку та Жумайлова – 3:2. «Айтішники» спробували виправити ситуацію, але замість камбеку отримали ще один м`яч від Хижняка в середині другої половини зустрічі – 4:2. Цей гол виявився останнім в матчі, а «Айтішники» хоч мали достатньо часу для порятунку, але ситуацію виправити не змогли. Вітаємо «PM UA»!


В поєдинку «Frag Lab» - «Old School» команда Антона Бутка намагалась на справі підтвердити свій статус фаворита. Адже «Айтішники» зробили ставку на швидкий гол, але з цією задачею не впорались. Клименко та Курінний мали вбивчі моменти, щоправда не змогли змінити рахунок на табло. З іншого боку представники «старої школи» діяли доволі обережно, але на 12-й хвилині прогавили Неженцева – 1:0. Проте, команда «Old School» дуже швидко відігралась завдяки вдалому розіграшу кутового і голу Мукшименко забив гол з близької дистанції – 1:1. Більше того, вже в наступній атаці представники «старої школи» повинні були виходити вперед, але змарнували вбивчий момент, опинившись перед воротами суперника. Після відпочинку справи у команди «Frag Lab» погіршились, адже на 26-й хвилині Роїк оформив прикрий автогол, а в середині другого тайму Степанюк відзначився своїм результативним ударом – 1:3. За такого перебігу подій «Айтішники» пали духом, а потужний постріл Мовчана вбив інтригу – 1:4. Цей гол остаточно вбив всю інтригу, але на 37-й хвилині зумів довести справу до розгрому – 1:5. Доля матчу була вирішена, щоправда наприкінці зустрічі команди ще встигли обмінятись результативними ударами, тому фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 3:6. Вітаємо команду «Old School» з другою перемогою поспіль!


Стосовно поєдинку «MacPaw» - «Юрінновація», то звітна зустріч виявилась досить інтригуючою. «Айтішники» намагались на постійній основі тримати в напрузі суперника та діяли першим номером. Проте, підопічним Дмитра Шувалова ніяк не вдавалось пробити Віталія Мамчура. Натомість «Юристи» дуже грамотно діяли від оборони і не дивлячись на відсутність Дениса Зінченка, вже на 7-й хвилині повели в рахунку. Костянтин Янковий майстерно реалізував вихід віч на віч, перекинувши голкіпера – 0:1. Проте, дуже скоро «Айтішники» відновили рівновагу на табло, адже Виштаку вдався гарматний постріл з гострого кута – 1:1.  Щоправда, останнє слово в першій половині зустрічі було  за «Юрінновацією», адже Янковий оформив дубль наприкінці першого тайму – 2:1. В другому таймі «Айтішники» спробували відновити рівновагу, правда, виправити ситуацію ніяк не  вдавалось. Натомість «Юристи» діяли дуже злагоджено, а вже на 27-й хвилині Янковой зумів вистрілити хет-триком – 3:1. Такий рахунок змусив підопічних Дмитра Шувалова вдатись до рішучих дій і піти в атаку з 5-м польовим. Цей хід дав результат наприкінці зустрічі, але останнє слово все одно було за «Юристами» - 2:4. Вітаємо «Юрінновацію» з непростою перемогою!
На черзі поєдинок «CK ARX» - «Микільська Слобідка». Нажаль, в першому таймі команди не порадували результативними ударами. Проте, варто відзначити, що саме гравці «Микільської Слобідки» були набагато активнішими в атаці. Підопічні Рибальченка задавали темп гри, але не змогли відзначитись голом. З іншого боку «червоно-білі» чекали помилки суперника і намагались провести гостру контратаку, але в стартовій 20 хвилинці цього зробити не вдалось. В другому тайму малюнок гри не змінився, щоправда команда «CK ARX» стала діяти переконливіше і навіть відзначилась ударом в стійку. Проте, підопічні Рибальченка діяли гостріше, тому в середині другої половини зустрічі досягли бажаного, а Іванко записав гол собі в актив – 0:1. На цьому неприємності для «червоно-білих» не завершились, оскільки на 33-й хвилині Дяченко реалізував швидку контратаку своєї команди – 0:2. У колективу Дмитра Глинки було практично пів тайму в розпорядженні, щоб врятуватись, але «червоно-білим» вдалось лише скоротити відставання в рахунку -1:2. Вітаємо непереможну «Микільську Слобідку»!


Пригадуючи матч «ВР» - «МХП», то одразу відзначимо, що звітна гра стала однією з найцікавіших в турі. Команда «МХП» вважалась фаворитом і доволі швидко підтвердила свій статус. Вже на 6-й хвилині Нагорний розрядив свою гармату з дальньої дистанції і поцілив точно в ціль – 0:1. Проте, за декілька хвилин «Білі» виправили ситуацію завдяки Мозговому – 1:1. Зазначимо, команда «ВР» практично нічим не поступалась та практично миттєво відповідала своїм опонентам. Адже колектив «МХП» задавав темп гри та зумів вийти вперед у першій половині гри завдяки голу Устименка, але вже на 15-й хвилині Старов оформив останній м`яч  у перші половині матчу – 2:2. В другому таймі малюнок гри не змінився, оскільки гравці «МХП» були налаштовані більш ніж рішуче. Саме активність «Синіх» призвела до другого голу Старова і дубля Устименка в середині другого тайму – 2:4. Це була дуже серйозна заявка на успіх від «МХП». Проте, команда «ВР» і навіть в цій непростій ситуації змогла знайти вихід. «Білі» змушені були ризикувати та досягли бажаного наприкінці зустрічі. Адже вдалось забити гол з гри, а на останній хвилині матчу заробити десятиметровий, котрий реалізував Мозговий – 4:4. Відзначаємо бойову нічию і неймовірний характер команди «ВР»!


На черзі будівельне дербі «Атлант Буд» - «ПБФ». Саме команда «ПБФ» зі старту матчу пішла в атаку великими силами, а в дебюті зустрічі Аксьонов майстерно реалізував вихід один в один – 0:1. Більше того, «Сині» виглядали дуже переконливо та більше часу проводили в атаці ніж в обороні. З іншого боку швидкий гол зруйнував всі плани підопічним Бульбіна. Зазвичай команда «Атлант Буд» грає впевнено та розкуто, але це не стосується звітної гри. Адже представники «ПБФ» грали першим номером і вже в середині першого тайму Кошевий подвоїв перевагу своєї команди – 0:2. Команда «Атлант Буд» спробувала швидко відігратись, але на 15-й хвилині Роянов оформив прикрий автогол – 0:3. Такий результат трошки розслабив команду «ПБФ», тому вже в наступній атаці Бульбін скоротив відставання в рахунку, встановивши остаточний результат першої половини гри – 1:3. В другому таймі представники «Атлант Буд» не зробили жодних висновків, адже Бородаєнко оформив дуже швидкий гол – 1:4. Цей м`яч став вирішальним і практично відібрав шанси у «Атлант Буду» на перемогу. Звичайно, підопічні Бульбіна прикладали титанічні зусилля, щоб відігратись, але безрезультатно. Натомість на 32-й хвилині команда «ПБФ» оформила гол зусиллями Човча і ще на один крок наблизилась до перемоги – 1:5. Навіть в такій ситуації колектив «Атлант Буд» не пав духом, але максиму що вдалось, так це скоротити відставання в рахунку – 3:5. Вітаємо команду «ПБФ» з переможним результатом!


На останок відзначимо матч «The Saints» - «Агромат – 2». «Будівельники» вважались фаворитами зустрічі, але судячи по матчу з цим фактом важко було погодитись, особливо по першому тайму. Справа в тому, що підопічні Сергія Величка дуже непогано підготувались до гри і нічим не поступались своїм опонентам. Більше того, Коваленко та Мороз проводили дуже непогані атаки та тримали в напрузі захист суперника. Проте, дублери «Агромату» ближче до середини першої половини зустрічі активізувались не на жарт. Підопічні Волинця відзначились ударом в поперечину та серією гострих атак, а на 15-й хвилині Барабаш записав гол собі в актив, оформивши єдиний результативний удар в першій половині гри – 0:1. В другому таймі «Святі» робили все можливе, щоб відігратись, але свої шанси не використали. Натомість «Будівельники» відповідальніше віднеслись до гольових нагод і в середині другого тайму двічі засмутили своїх суперників – 0:3. Це була заявка на три бали, але на 33-й хвилині Мороз повернув надію на інтригу – 1:3. Правда, цей гол залишився останнім в активі «Святих», адже крапку в матчі поставив Безкоровайний – 1:4. Вітаємо підопічних Олександра Волинця з перемогою !

 

Знайшли помилку, натисніть