Микита Тменов: «Амбіції SkyUp не знають меж»
Микита Тменов: «Амбіції SkyUp не знають меж»
16.11.2020

Один із лідерів «SkyUp» Микита Тменов розповів нам історію становлення молодої і амбіційної команди, про її кадровий потенціал і плани на майбутнє.

 

- Як і коли виникла ідея створення «SkyUp»?

 

- Ідея виникнення «SkyUp» представляла з себе дещо затяжний процес трансформації. Все починалось з «а нумо зберемось колективом компанії і побігаємо у футбол». А тепер рухаємося вперед і вгору на, можна сказати, професійному рівні. Роком заснування став 2018, коли проводився  аматорський турнір UTG серед туристичного сектору бізнесу, де, як для двотижневої підготовки, чвертьфінал здавався непоганим показником, і можна сказати, що це стало злітною смугою.

 

Навесні 2019 року ми взяли участь у змаганнях SFC, де команда потрапила у так звану зону турбулентності, оскільки результати не можна було навіть назвати задовільними - вони були жахливими. І влітку доля звела нас із нашим тренером Костянтином Власенком, який вже серйозно взявся за наш колектив.
 
Якось я отримав пропозицію від тренера «SkyUp» приєднатись до амбіційної команди, яка поставила собі за мету йти лише вперед і вгору. І після знайомства з президентом клубу, ми з командою зрозуміли, що наші амбіції не знають меж.

 

 

- В минулому сезоні ви зупинилися на другому місці в Elite league КФЛ, хоча чемпіонат і не був дограний. Як оціните той виступ і результат?

 

- Так, ми посіли друге місце, але той турнір був для нас першим на більш високому рівні. В ньому виступали сильні колективи з відомими у нашому місті гравцями. Була дуже щільна боротьба в кожному матчі, тож інтрига жила до останніх турів. Хтозна як би закінчився той турнір якби не пандемія. Тож вважаю, що ми пройшли перевірку на міцність і зрозуміли, що можемо рухатися вгору.

 

- Як відбувається комплектація команди і чому на цей сезон відбулися настільки серйозні зміни у складі?

 

- Ми піднялися на щабель вище, а тому усвідомлюємо, що для того, щоб бути конкурентною командою, нам треба підсилення. Комплектація відбувалась поступово. Ми точково почали збирати тих людей, які зараз є у складі.

 

- Як вдалося запросити таких гравців, як Юліан Горбатий і Андрій Ардашніков, які в минулому сезоні виступали в Favbet Екстра-лізі?

 

- Як вдалося ? Скажу так: в нашій команді є можливість розвиватися не тільки у спортивному плані, але й професійно. Хлопців зацікавила така можливість. Тому ми дуже раді що вони з нами.

 

 

- У всіх аматорських колективів підготовка до матчів відбувається по-різному. Як у вас побудований цей процес?

- В цьому плані у нас немає нічого екстраординарного і все відбувається так само, як в інших командах. Вся робота йде через тренування, які проводяться тричі на тиждень.

 

- Що можете сказати про тренерський штаб команди?

 

- У нас один тренер і це - глиба українського футзалу та голкіперського цеху, а також за сумісництвом помічник тренера жіночої збірної команди України, Костянтин Власенко. Тож тренувальний процес у нас на найвищому рівні.

 

- Наскільки задоволені виступом у Preseasons Cup?

 

- «SkyUp» - це компанія, яка завжди ставить найвищі цілі у всіх галузях, тому наша команда не є винятком. Виходячи з цього, ми незадоволені. Але, якщо дати об'єктивну оцінку, то цей турнір для нас був підготовчим. Ми отримали багато інформації і зрозуміли в якому напрямку треба більше працювати.

 

 

- Чи буде ще кадрове підсилення? Здається, що наявної обойми гравців на весь сезон може не вистачити.

 

- Можу сказати, що на сьогоднішній день команда збалансована та укомплектована всіма необхідними гравцями. Чи комусь здається, що це не так? (посміхається)

 

- Що можете сказати про своїх суперників по групі А Першої ліги Elit?

 

- У цьому турнірі немає слабких команд. З деякими командами ми вже зустрічалися в інших турнірах, а тому до кожного суперника маємо індивідуальний підхід у тренуваннях та командній тактиці. Я вважаю, що матчі будуть цікавими і всі команди в тому чи іншому випадку зможуть порадувати уболівальників та продемонструвати свій рівень.

 

- Які завдання поставлені на цей сезон?

 

- Як я вже казав раніше, ми ставимо найвищі цілі. Ми працюємо задля цього, а чи вдасться нам це реалізувати - покаже час.

 

- Які глобальні цілі і перспективи у «SkyUp»?

 

- Хочеш розсмішити Бога - розкажи йому про свої плани. Подивіться навколо - ми зараз живемо в такий час, коли не знаєш, що може статися за тиждень. Скажу так: ми амбіційна команда, а дякуючи нашому президенту сьогодні рухаємось вгору. Так що сподіваємося, що ця тенденція збережеться.

 

Пресслужба ФФзК

Pari Match
Знайшли помилку, натисніть