Кубок України. BudmonsteR – Моноліт-Viva Cup. 1/4 фіналу. Кияни припинили свою участь у Кубку
Кубок України. BudmonsteR – Моноліт-Viva Cup. 1/4 фіналу. Кияни припинили свою участь у Кубку
01.03.2021

Команда Павла Химяка не зуміла здолати опір «Моноліта-Viva Cup» у рамках 1/4 фіналу.

Перед матчем-відповіддю кияни мали ліквідувати різницю в один м’яч після вояжу до Харкова. Як це часто буває, гра пожвавішала після першого забитого м’яча. Потапов класно розібрався у штрафному майданчику суперника і відкрив рахунок у зустрічі.

Такий результат дозволяв саме «будівельникам» проходити далі. Втім, він протримався на табло всього 16 секунд. Підопічні Романа Перадзе вдало розіграли кутовий. Вчергове цього сезону спрацювала зв’язка ветеранів. Бондар подав, а Овсянніков переправив м’яч у сітку.

На другий тайм більше сил залишилося у гостей. Тут відзначимо й номінальну присутність Кодацького та Химяка у протоколі в якості гравців. Обидва через травми так і не з’явилися на паркеті.

Зрештою, початок другого тайму ознаменувався непоганими моментами для обидвох команд. Реалізувати свій шанс зумів «Моноліт-Viva Cup». Моспан вибіг до стрімкої контратаки й переграв Анікєєва.

Знайти швидку відповідь господарі не зуміли, а вже ближче до завершення поєдинку змушені були ризикувати й пішли атакувати з п’ятим польовим.

Харків’яни зуміли скористатися помилками суперника, що й призвело до більш вагомої переваги гостей. Тож, дві перемоги у матчах проти «BudmonsteR»  виводять до Фіналу Чотирьох «Моноліт-Viva Cup». Натомість, кияни не зуміли стрибнути так високо, однак, отримали чудовий досвід протистоянь з призером Першої ліги та представниками Екстра-ліги.

«BudmonsteR» (Київ) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків) – 1:5 (1:1)
Голи:
Андрій Потапов (13) – Денис Овсянніков (14), Владислав Моспан (23), Тарас Рибак (35), Дмитро Бондар (35), Денис Овсянніков (36)
Попередження: Сергій Кучук (22) – Сава Лутай (19)
Перший матч: «Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «BudmonsteR» (Київ) – 3:2

Пресслужба ФФзК

Знайшли помилку, натисніть