Кубок України. «CLUST» - «Автомобіліст-Бульвар»: Важкий дебют
11.10.2021

Команда «CLUST» провела свій перший матч в рамках Кубку України і спробували свої сили на всеукраїнських змагання. З іншого боку у команди «Автомобіліст-Бульвар» в заявці було багато дуже досвідчених виконавців, а також Анатолій Доманський, котрий ще не так давно феєрив в Екстра-Лізі України.

З перших хвилин матчу команда «Автомобіліст-Бульвар» спробувала взяти гру під свій контроль. Cаме гості більше володіли м’ячем та тримали в напрузі лінію захисту суперника. Проте, цей контроль ніяк не вдавалось трансформувати в результативні удари. В свою чергу у команди «CLUST» були свої класні шанси, щоб забити, але два вбивчі удари Олександра Уса не досягли цілі, а вихід 3 в 1 був попросту змарнований. Варто сказати, що столичні футзалісти серйозно нервували і у вирішальну мить, коли треба було завдати удару, грали через пас. А перший гол у звітному матчі був оформлений в середині тайму, адже після розіграшу стандарту Сич відзначився прикрим автоголом – 0:1. За такого перебігу подій підопічні Адрія Мельника кинулись в атаку великими силами, щоб виправити ситуацію, але замість камбеку отримали ще один гол свої ворота від Богдана Мосійчука – 0:2. Команда «Автомобіліст-Бульвар» зробила серйозну заявку на перемогу, але наприкінці тайму і Данил Осіпов відгукнувся на прострільну передачу з флангу та встановив остаточний рахунок першої половини гри – 1:2.

В другому таймі підопічні Андрія Мельника розігрували затяжні комбінації і намагались грати першим номером. Проте, «Автомобілісти» змогли оформити два дуже швидкі голи, а результативні удари на свій рахунок записали Киришун та Чапський – 1:4. В цій ситуації варто відзначити клас команди з Житомира, адже дві втрати м’яча підопічних Андрія Мельника обернулись голами у свої ворота. Не дивлячись на такий перебіг подій, команда «CLUST» не полишала надії виправити ситуація. Проблема була лише в тому, що «Автомобілісти» дуже грамотно оборонялись і практично нічого не дозволяли свої опонентам. Більше того, наприкінці зустрічі Литвиновський та Іщенко довели справу до розгрому і зробили рахунок непристойним – 1:6. В цій ситуації навіть підключення 5-го польового не допомогло команді «CLUST».

У підсумку відзначаємо впевнену перемогу на досвіді представників «Автомобіліст-Бульвар», котрі практично вирішили питання виходу в наступну стадію змагань. З іншого боку звітна зустріч стала дебютною для гравців «CLUST», тому всі великі перемоги попереду.