Кубок Києва VBET. Підсумки туру.
Кубок Києва VBET. Підсумки туру.
22.03.2023

В Кубку Києва  відбулись всі заплановані матчі, але варто зазначити, що не обійшлось без гучних сенсацій.

Розпочнемо з матчу «Triolan» - «ФК Армія». Звітна зустріч почалась просто прекрасно для підопічних Ільї Бондарчука. Вже на 3-й хвилині представники «ФК Армія» скористались жахливих розіграшем кутового від підопічних Мельника, розігнали контратаку, а Віктор Трапезун впевнено реалізував вихід віч на віч – 0:1. Цей гол залишився єдиним в першому таймі, не дивлячись на те, що у Горобецького був вбивчий шанс, а також одного разу стійка виручила команду «Triolan». З іншого боку, підопічні Сергія Мельника також намагались бути активним, але навіть наявність Максима Оленковського не допомогла виправити ситуацію. Після відпочинку команда «Triolan» стала діяти ще агресивніше в атаці, але підопічні Бондарчука фантастично оборонялись. Представники «ФК Армія» діяли від захисту і розраховували на контратаки. Підопічні Бондарчука не змогли проявити себе в атаці, але при цьому вдалось зберегти переможний результат та чудово відіграти проти 5-го польового. Вітаємо «ФК Армія» з важкою, але заслуженою звитягою.

В матчі «DIRECT» - «Глобус Банк», підопічні Олександра Севериненка зробили ставку на швидкий гол. Проте, цей плане спрацював і не дав бажаного результату. В свою чергу підопічні Ільдара Макаєва витримали стартовий натиск суперника, а в середині першої частини класно розіграли штрафний, в результаті чого Тоток відкрив рахунок в матчі – 1:0. За такого перебігу подій «Банкіри» спробували миттєво відігратись, але змарнувавши декілька чудових шансів отримали «гол в роздягальню». Перед свистком на перерву Слободенюк вистрілив та дозволив своїй команді виграти перший там за комфортного рахунку – 2:0. Після відпочинку «Банкіри» продовжували атакувати без думки про оборону, але реалізація бажала кращого. Натомість підопічні Ільдара Макаєва змогли зберегти ворота на замку і вже в середині другої частини матчу Курилець та Ведута практично вбили інтригу своїми голами – 4:0. Такий рахунок змусив «Банкірів» піти на ризик і спробувати награвати 5-го польового, але замість камбеку підопічні Олександра Севериненка отримали рахунок 7:0 у підсумку. Вітаємо команду «DIRECT» з чудовою перемогою!

Стосовно гри «Ютландія» - «АФК Гренадер», то підопічні Олександра Андреєва змогли взяти реванш за поразки в Першій Лізі. Перший тайм обидві команди провели доволі жваво, адже моментів, щоб відзначитись було більш ніж достатньо, проте, голкіпери відіграли безпомилково. Саме тому не вдалось в першій частині матчу визначити сильнішого. Після відпочинку представники «Ютландії» змарнували чотири вбивчі шанси, а одного разу «Гренадерів» врятувала стійка. В цій ситуації зіграло класичне футбольне правило : «Не забиваєш ти – забивають тобі». На 31-й хвилині Андрущенко вирвався на ударну позицію і гарматним ударом відкрив рахунок в матчі – 0:1. За такого перебігу подій гравці «Ютландії» стали ще з більшим завзяттям атакувати ворота суперника, але «Гренадери» змогли зберегти переможний результат. Вітаємо підопічних Олександра Андреєва з дуже непростою звитягою.

В матчі «Золоті Ворота» - «WINETIME» підопічні Дмитра Шульги виявились не готові до підключення голкіпера суперника до атак. З перших хвилин «Золоті Ворота» стали грати з підключенням 5-го і саме Бутко відкрив рахунок в матчі – 1:0. У підопічних Дмитра Шульги не знайшлось аргументів у відповідь, а вже на 7-й хвилині Бутко вдруге вдало підключився до гольової атаки, а Бурля без проблем залишив вітання для Богдана Дукаля – 2:0. За такого розвитку подій у «WINETIME» вийшов Денис Сабатюк і почав підключатись до атак свого колективу. Це трошки допомогло підопічним Шульги, адже почали виникати моменти біля воріт суперники, але на 15-й хвилині гол Калюжного та дубль Черненка шокував «WINETIME» - 5:0. Таким чином гравці «Золотих Воріт» виграли перший тайм за комфортного рахунку, хоч і отримали «гол в роздягальню» від Ростовського – 5:1. Після відпочинку Ярослав Баранов оформив швидкий результативний удар і це дало надію команді «WINETIME» на порятунок в матчу – 5:2. Проте, це була хибна думка, адже гравці «Золотих Воріт» дуже якісно награвали 5-го і змогли справу довести до повного розгрому суперника, оскільки фінальний свисток арбітра зафіксував результат 9:2. Вітаємо команду «Золоті Ворота» з впевненою і заслуженою перемогою!

Стосовно гри «MacPaw» - «Укренерго», то в дебюті зустрічі команди діяли на зустрічних курсах. Підопічні Сергія Журби намагались діяти в кобмінаційній манері, в той час, як в складі «Енергетиків» Петрович був одним з найпомітніших і саме Максим відкрив рахунок в середині першої частини матчу – 0:1. Правда, вже на 11-й хвилині Адаєв зробив рахунок рівним – 1:1. Підопічні Журби душе швидко виправили ситуацію, але дуже скоро не вгледіли Голуба у власному штрафному майданчику, а Владислав з близької дистанції не схибив – 1:2. Цей гол виявився останнім в першому таймі та дозволив «Енергетикам» виграти першу частину гри. Після відпочинку ніщо не віщувало біди для «Укренерго», але за змарновані шанси довелось поплатилитись наприкінці зустрічі. На 36-й хвилині розіграш кутового у виконанні «MacPaw» завершився голом від Новіцького – 2:2. Більше того, на цьому підопічні Журби не зупинились і перед фінальною сиреною Новіцький оформив дубль та приніс перемогу своїй команді – 3:2. Вітаємо «MacPaw» з вольовим результатом і продемонстрованим характером, а «Енергетики» були близькими до залікових балів, але не вистачило зовсім трошки.

В матчі «Linevich Group» - «MacPaw», підопічні Сергія Журби мали всі шанси в першому таймі вирішити долю зустрічі. Проте, «Айтішники» марнували вбивчі шанси, котрих було більш ніж достатньо. З іншого боку колектив Олександра Юрчука зумів покарати суперника за марнотратство. На 13-й хвилині Тітаренко увірвався в штрафний майданчик і потужно пробив в дальній кут – 1:0. Цей гол дав надію команді Олександра Юрчука на позитивний результат, але перед свистком на перерву Виштак зробив рахунок рівним, поставивши крапку в першій частині гри – 1:1. Після перерви «Айтішники» не збавляли обертів та намагались задавати темп зустрічі. Зазначимо, що команда «Linevich Group» була готова до такого розвитку подій, але на 29-й хвилині Паламаренко ударом з-за меж штрафної поцілив точно в ціль – 1:2. «Айтішники» зробили заявку на перемогу, в той час, як команда «Linevich Group» спробувала ризикнути і награти 5-го, але це не дало бажаного результату, адже підопічні Сергія Журби зберегли переможний результат. Вітаємо «MacPaw»!

Стосовно гри «WINETIME» - «Django Stars», то «Зірки» дуже швидко підтвердили статус фавориту. Вже на 3-й хвилині Онопрієнко опинився перед Дукалем і пробив повз голкіпера – 0:1. Більше того, у підопічних Дмитра Шульги не було рецепту та плану, як грати проти 5-го польового у «Зірок». Трещейко регулярно створював чисельну більшість для своєї команди. Натомість підопічні Дмитра Шульги лічені рази загрожували воротам суперника, а на 14-й хвилині Гудименко відзначився автоголом і за рахунку 0:2 команди пішли на перерву. Після відпочинку підопічні Дмитра Шульги не змогли виправити ситуація. Справа в тому, що «Зірки» почували себе більш ніж комфортно, а на 27-й хвилині команда «Django Stars» розіграла чудову комбінацію, в результаті чого Федотов оформив гол у незахищені ворота – 0:3. Цей гол став вирішальним, хоча вже за декілька хвилин Тріска збільшив перевагу своєї команди – 0:4. Доля матчу була вирішена, але підопічні Дмитра Шульги змогли оформити гол престижу зусиллями досвідченого Клименка – 1:4. Вітаємо «Django Stars» з закономірним результатом!

На черзі гра «Kapelou» - «Юрінновація». Підопічні Романа Галицького вважались фаворитами звітного протистояння. Проте, тривалий час не вдавалось підтвердити цей статус. Справа в тому, що «Юристи» доволі якісно грали в захисті, але в середині першого тайму двічі помилились. Помилками суперника скористався Тесленко, реалізувавши вихід віч на віч, а згодом Писарев подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Ці голи залишились останніми в першому таймі, не дивлячись на відчайдушні спроби «Юристів» виправити ситуацію. Після відпочинку підопічні Романа Галицького трохи збавили оберти, чим скористався Коровяковський, подарувавши своїй команді надію на порятунок – 2:1. Проте, вже в середині тайму Тесленко потужним ударом під поперечину повернув комфортну перевагу свої команді – 3:1. Зазначимо, що на думку «Юристів» м`яч не перетнув лінію воріт, але арбітр не змінив свої рішення. Більше того, вже на 33-й хвилині Власов оформив дубль і практично вбив інтригу – 4:1. Щоправда, «Юристи» грали до останнього та змогли скоротити відставання до мінімуму, але на більше не вистачило часу – 4:3. Вітаємо «Kapelou» з перемогою!

На останок відзначимо матч «MBZ» - «МФК ВіЯр». Звітна зустріч була максимально динамічна та цікава, оскільки обидві команди заряджені на атакуючий лад. Проте, не дивлячись на чималу кількість гольових моментів та можливостей, у першому таймі був оформлений лише один результативний удар. На 19-й хвилині Андрій Сорока ударом з-за меж штрафної площі оформив єдиний гол в першому, котрий допоміг виграти першу частину матчу – 0:1. Після відпочинку команді «МФК ВіЯр» вдався швидкий результативний удар. Дубицький відгукнувся на передачу з кута поля та розрядив свою гармату з дальньої дистанції – 0:2. Це була вагома заявку на перемогу в матчі, але представники «MBZ» змогли врятуватись від поразки. На 25-й хвилині активний Кучерук скоротив відставання в рахунку, а в середині тайму Масник зробив рахунок рівним – 2:2. У команд залишалось близько пів тайму, щоб визначити сильнішого, але у підсумку бойова нічия.

Знайшли помилку, натисніть