Кубок Києва. Анонс туру.
Кубок Києва. Анонс туру.
17.03.2023

Кубок Києва набирає обертів, а це означає, що вже 18 команд продовжують боротьбу за престижний трофей столиці.

В поєдинку «АФК Гренадер» - «Ютландія», підопічні Олександра Андреєва спробують нарешті виграти у непоступливого суперника. «Гренадери» вже двічі зустрічались з представниками «Ютландії» і двічі програвали (0:3, 1:5). Підопічні Євгена Саківського знають, що протиставити своїм опонентам і спробують знову здобути максимум. У звітному матчі фаворит «Ютландія».

Стосовно гри «WINETIME» - «Золоті Ворота», то підопічним Дмитра Шульги буде вкрай непросто здобути перемогу. Справа в тому, що представники «Золотих Воріт» на минулому тижні виграли «Triolan» з рахунком 7:1. Більше того, Калюжний та Любченко вистрілив дублем. У звітному поєдинку може зіграти досвід підопічних Дмитра Шульги, проте, завзяття та характер команди «Золоті Ворота» має дати результат. Прогнозуємо дуже результативний поєдинок!

В другому своєму матчі представники «WINETIME» будуть протистояти «Django Stars». «Зірки» не можуть похизуватись глибиною складу, проте, це команда з дуже досвідченими гравцями, а підключення Трещейка в якості 5-го це взагалі фішка цього колективу. Натомість Дмитро Шульга повинен належним чином розподілити сили своїх підопічних, щоб здобути результат. Сподіваємось на інтригу, проте, навіть нічия буде серйозним результатом для «WINETIME» у звітному матчі. Прогнозуємо перемогу «Зірок».

В матчі «Triolan» - «ФК Армія», підопічні Сергія Мельника спробують вийти на переможний шлях. Не так давно «Кабельники» програли з рахунком 1:7, тому вже зараз треба робити висновки. В свою чергу у «ФК Армія» вже є один бал  в активі, але є бажання обіграти«Triolan» і взяти реванш за поразку з рахунком 5:2  в Кубку Нескореної Столиці. Проте, у звітному поєдинку підопічні Сергія Мельника фаворити, адже Максим Оленковський в строю, а це значить, що «кабельники» думають лише про перемогу.

Стосовно гри «Linevich Group» - «MacPaw», то команда Олександра Юрчука поки не має залікових балів, не дивлячись на зіграний матч. З іншого боку для «Айтішників» шлях за престижним трофеєм розпочинається саме звітним поєдинком. Проте, старт може бути дуже непростим, адже Євген Власенко та компанія налаштовані більш ніж рішуче. Шанси на успіх оцінюємо, як рівні, а ключовим фактором перемоги може стати якісний збір. Бажаємо успіхів обом командам і нехай переможе найсильніший!

В другому своєму матчі «MacPaw» буде протистояти «Укренерго». У цій парі «Айтішники» мають колосальну перевагу над своїми опонентами, в плані досвіду офіційних матчів та перемог у змаганнях. Натомість «Енергетики» в стартовому матчі поступились з рахунком 1:8, тому сподіваємось, що змогли налагодити з грою в обороні. Фаворит більш ніж очевидний – «MacPaw», але сподіваємось, що «Енергетики» зможуть дати бій.

Стосовно гри «DIRECT» - «Глобус Банк», то підопічні Ільдара Макаєва спробують оформити другу перемогу поспіль. З іншого боку «Банкіри» також почали з перемоги 5:4, тому зараз підопічні Олександра Севериненка в гарному дусі підходять до гри. Більше того, колосальний досвід деяких гравців «Глобус Банку» може зіграти вирішальну роль у звітній зустрічі, тому підопічним Ільдара Макаєва необхідно дуже уважно грати в обороні. Шанси команд на перемогу оцінюємо 60/40 на користь «Глобус Банку».

В матчі «Kapelou» - «Юрінновація» підопічні Романа Галицького мають всі шанси здобути максимальний результат. По-перше команда «Kapelou» має непогані шанси здобути медалі в Першій Лізі, а також чудово себе проявити у Кубку Києва. Більше того, підопічні Романа Галицького вигравали у «Юристів» з рахунком 2:0. Підопічним Віталія Мамчура спробують взяти реванш  і проявити себе з кращого боку, але для цього треба продемонструвати належну глибину складу та сподіватись, що Новіков зробить все можливе, щоб поборотись за золоту бутсу. Відносно прогнозу, то шанси 65/35 на користь «Kapelou».

На останок відзначимо супер-матч «MBZ» - «МФК ВіЯр». Обидві команди грали в Першій Лізі, а у «MBZ» ще одна гра в запасі, тому можливості один одного знають добре. Проте, очна зустріч цих команд завершилась внічию з рахунком 1:1. Звітна зустріч може стати однією з найцікавіших в турі, адже обидва колективи завжди перед собою ставлять максимальні цілі та задачі. Сподіваємось на оптимальні склади з обох боків і видовищну гру!

Знайшли помилку, натисніть