ІV благодійний Кубок ЗСУ. Підсмумки. Волонтерська частина
ІV благодійний Кубок ЗСУ. Підсмумки. Волонтерська частина
27.05.2022

Після завершення чергового благодійного турніру на підтримку Збройних сил України ми поділимося нашими волонтерськими здобутками!

До Благодійного фонда Сергія Притули після проведення турніру було перераховано 11000 грн! Фонд Сергія Притули дуже відомий і вже давно знаходиться на ключових ролях у постачанні амуніції, коптерів, тепловізорів, безпілотників, автівок та багатьох інших плюшок для наших військових! Фонд Сергія Притули допомагає бойовим підрозділам відповідно до пріоритетності та можливостей. У першу тим, хто вже виконує бойові завдання у гарячих точках.

До благодійного фонду «Повернись живим» було перераховано 3110 грн! З часу заснування в 2014 році, Повернись Живим стала найбільшою організацією, що забезпечує Збройні Сили України. Тепловізори, каліматори, засоби індивідуального захисту, планшети із програмним забезпеченням “Армор” для виявлення артилерії, тренінги і це далеко не весь список чим фонд  «Повернись живим» допомагає нашим героям!

Завдяки активній участі команд Агромат, Юніон-Байрактар та Юніон-Джавелін було зібрано та куплено близько 110 кг продуктів харчування для мешканців села Обуховичі, Вишгородського району, які були в окупації з 24 лютого 2022р. до 1 квітня 2022р! Також окрема подяка Нововолинській громаді і міському головї, Борису Карпусу і Сергію Полишвайко (НБУ), який хоч і не приймав участь у змаганнях, але разом зі своїм штабом відправив цілу палету засобів гігієни, дитячого харчування та ліків для мешканців села Обуховичі та для вимушених переселенців! 

Також висловлюємо подяку нашим партнерам - компанії Select, Tango Sport, X-PARK та нашому незмінному питному партнеру компанії Причиста! 

Наостанок, хочеться подякувати всім, учасникам цього великого волонтерського руху! Разом ми сила! Разом до перемоги!

P.S.: Ми випустимо ще один матеріал, в якому підіб'ємо загальні волонтерські підсумки після проведення чотирьох благодійних турнірів! 

Знайшли помилку, натисніть