«Inter» - «InBevDSINPU»: Останній крок до півфіналу!
«Inter» - «InBevDSINPU»: Останній крок до півфіналу!
09.06.2021

На минулому тижні команди вже зіграли перший матч ¼ і  підопічні Олександра Колеснікова тріумфували з рахунком 2:0. Проте, ще в цій парі нічого не вирішено.

Команда «InBevDSINPU» провели дуже непоганий матч, але підвела реалізація. Підопічні Валерія Директоренка не реалізували пенальті і далеко не ідеально відіграли в обороні. Проте, у звітному матчі є шанси виправити ситуацію.

В свою чергу підопічні Олександра Колеснікова провели якісну першу гру  і якби реалізували всі свої нагоди, то звітна зустріч була б простою формальністю. Очевидно, що зі зміною тренера у команди «Inter» змінився малюнок гри, а новачки вже зрозуміли модель гри нового наставника. Також варто зазначити, що вдалось зберегти всіх лідерів, тому Олександр Колесніков в своєму розпорядженні має якісних виконавців і починає свою тренерську кар’єру з дуже потужною командою  та має можливість вирішувати самі серйозні задачі і досягати високих цілей.

Стосовно прогнозу, то команда «Inter» безперечний фаворит, адже відіграла весь сезон чемпіонату Києва на арені «GymMax» і рідні стіни безперечно будуть допомагати. З іншої сторони підопічні Валерія Директоренка спробують здійснити героїчний камбек. Нагадаємо, що матч відбудеться 11-го червня в п’ятницю о 13:30.

Вадим Дробашко, «Inter»

-Які висновки зробила ваша команда після 1-го поєдинку з «InBevDSINPU» ?

-Сделали выводы, что был сыгран лишь первый тайм. Еще в нашей паре ничего не решено. Нам на тренировках нужно пораборать над реализацией моментов, чем мы будем заниматься. Нужно работать над реализацией того, что мы создаем. Также исправим ситуацию с ненужными эмоциями, которые в итоге приводят к ненужным желтым карточкам.

-Що змінилось у вашій команді після зміни тренера?

-В нашей команде многое изменилось. Мы пытаемся наладить дисциплину и у нас вырисовывается определенный рисунок игры. Каждый тренер вносит свое что-то новое. При Виталие Николаевиче у нас был один рисунок игры, при Александре Валерьевиче другой. Каждый тренер видит развитие команды и структур игры по-своему.

-Які ще трансфери чекати від «Intera»?

-Скоро все узнаете. До Одессы мы еще объявим новых игроков. Нельзя сказать, что это будет трансферная бомба, но эти игроки известны на всю страну.

Знайшли помилку, натисніть