ХХІ Vbet чемпіонат БФЛ. Огляд 3 туру!
01.12.2022

Повернення Sense та тривладдя на горі турнірної таблиці!

Банк Кредит Дніпро - Sense 6:4
Минулорічний тріумфатор, Банк Кредит Дніпро, не без проблем здав іспит у матчі проти амбітного новачка, старого вірного товариша, Банк Sense, який ще минулого сезону виступав під брендом Альфа Банку. Гості змогли зберегти кістяк і ще й підсилился досвідченим Ятченко Володимиром. З перших хвилин матчу опоненти почали грати без центру поля, всі їх дії були акцентовані на атаку воріт один одного. Варто було Прокопенку Ярославу відкрити рахунок на 6 хвилині, як почалася справжня перестрілка! Гойдалки в першому таймі завершилися мінімальною перевагою чинного чемпіона з рахунком 3:2. Після перерви біло-зелені трохи додали в обертах і досить швидко завдяки дублю Марцун Романа, їх перевага сягнула трьох голів. Червоні не знітилися і потроху почали знаходити ключа до воріт господарів. Спочатку Ятченко Володимир відквитав один гол, а далі Ляхов Дмитро скоротив відрив до мінімуму! Але на жаль для Sense, останній штурм був не вдалим і Крученюк Сергій на 40 хвилині затвердив перевагу Банку Кредит Дніпро.

OTP Group - ТАСКОМБАНК 4:3
Завершальний матч туру видався напрочуд цікавим та інтригуючим. Господарі в минулому турі показали, що в цьому сезоні вони будуть налаштовані по максимуму. Так само і ТАСКОМБАНК - показав свою спроможність боротися. Сам поєдинок колективи розпочали досить мляво, скоріше за все дався в знаки ранній його початок. Ближче до середини тайму команди почали створювати гострі моменти, проте рахунок був відкритий досить пізно. На 19 хвилині Охрименко Артем дальнім ударом вивів OTP Group вперед. Не пройшло і хвилини, як Сімашко Ярослав відновив статус-кво! На початку другого тайму суперники обмінялися по одному влучному пострілу і далі господарі, на правах фавориту почали перехоплювати ініціативу. Після тайм-ауту Охрименко Артем вніс корективи, які дуже швидко дали свої плоди. Забивши два голи, OTP Group отримали комфортну перевагу. ТАСКОМБАНК вимушені були піти в ва-банк, але єдине на що їм вистачило сил, так це на гол Негрієнка Артема за декілька секунд до сирени.