ХХІ Vbet чемпіонат БФЛ. Анонс 11 туру!
ХХІ Vbet чемпіонат БФЛ. Анонс 11 туру!
24.02.2023

Передостанній тур ХХІ Чемпіонату Банківської футзальної ліги може подарувати нам нового чемпіона і максимально звузити коло претендентів на срібло і бронзу.

Банк Кредит Дніпро - ПУМБ
Будь яка трилогія колись завершується і саме в цей раз її завершення буде максимально цікавим і особливим! Минулорічний чемпіон, Банк Кредит Дніпро в цьому році не показує бажаної стабільності. Колектив Мухи Олексія зазнав дві поразки, які поставили їх в скрутне становище. ПУМБ в свою чергу, навпаки, зробив певні висновки і зараз впевнено займає першу сходинку. По особовим зустрічам за останні три роки у опонентів паритет - 3:3. Також варто відмітити, що перемога більш потрібна саме господарям, а ось ПУМБ влаштує і нічия. В дебютному матчі ігрового вікенду можуть вирішитися всі питання щодо чемпіона, втім для початку треба дочекатися самого поєдинку!

Sense - OTP Group
В другому матчі одинадцятого туру нас очікує не менш принципове протистояння в битві за бронзу. Sense зараз посідає четверте місце і має лише шість очок, втім у них є гра в запасі і відставання від OTP Group не виглядає безнадійним. Щодо OTP Group, то в цьому сезоні біло-зелених часто лихоманить. Про це свідчать розгромні поразки від ПУМБ і Банку Кредит Дніпро та максимально важкі перемоги над ТАСКОМБАНК та Sense в першому колі. Зараз як ми бачимо колективи приблизно в рівних кондиціях і з мотивацією у них все добре. До речі, у випадку перемоги OTP Group, вони закриють для себе питання нагород в поточному чемпіонаті. Також варто відмітити що це не останній їх поєдинок, в запасі буде матч третього кола змагань.

Знайшли помилку, натисніть