ХХ VBET чемпіонат БФЛ. Огляд 11 туру!
ХХ VBET чемпіонат БФЛ. Огляд 11 туру!
02.03.2023

Останні три сезони переможець чемпіонату визначався в останньому матчі сезону, але в поточному розіграші майже всі призові місця розписані заздалегідь. Інтрига залишилась тільки в боротьбі за срібло. 

Банк Кредит Дніпро - ПУМБ 2:4
Головна трилогія чемпіонату завершилася боротьбою за золото. В цьому сезоні ПУМБ виглядав як ніколи стабільно і матч проти головного конкурента, Банку Кредит Дніпро, не став виключенням. Вже на 4 хвилині матчу, Мурза Федір заклав фундамент майбутньої перемоги. Далі гра пішла на зустрічних курсах. Господарі хотіли відновити рівновагу, а гості подвоїти перевагу. На 14 хвилині Бережний Богдан грудьми заштовхав м’яча у ворота біло-зелених. Під завісу періоду Педак Ілля все ж таки скоротив відрив. В другому таймі Банк Кредит Дніпро не полишав спроб відігратися і ближче до кінця гри Муха Олексій пішов в ва-банк. Втім дубль Полякова Олега проти голу Прокопенко Ярослав звів потуги минулорічного тріумфатора нанівець. До речі Поляков Олег зараз з 20 голами посідає лідерство у гонці бомбардирів! 

Sense - OTP Group 1:5
Бронзова битва розпочалася доволі стрімко. Вже на 6 хвилині Ятченко Володимир дальнім ударом відкрив рахунок і подарував надію на перемогу. Втім вже на 8 хвилині Кучеренко Юрій ударом головою поновив рівновагу. Після забитого голу, OTP Group потроху почали перехоплювати ініціативу, а Sense відповідав лише дальніми невлучними ударами. На 16 хвилині Охременко Артем красивим ударом головою після розіграшу кутового вперше у матчі вивів біло-зелених уперед. На перерву колективи пішли при мінімальній перевазі гостей і це означало, що не все втрачено для господарів. Початок другої половини гри почався натиском від Sense банк. ОТР вистояли і на 23 хвилині відбувся ключовий епізод матчу. Охременко Артем хитрим ударом від власної штрафної застав зненацька голкіпера господарів. Далі сині зняли голкіпера, випустивши п'ятого польового, але на жаль, цей тактичний хід не приніс їм успіху, а лише пропущені голи. Також варто відмітити кураж, який у другому таймі спіймав Лихота Сергій. Завдяки цій перемозі  OTP Group забронював за собою третє місце і все ще має шанси на срібло!

Знайшли помилку, натисніть