Кубок України. BudmonsteR (Київ) – Рятувальник (Ромни). Мирова на користь інтриги
19.10.2020

У першій очній зустрічі підопічні Ільдара Макаєва та Ігоря Салівона розписали результативну нічию.

До Києва на стартовий матч першого попереднього етапу Favbet Кубка України завітав бронзовий призер Першої ліги – роменський «Рятувальник».

Старт зустрічі видався досить активним, і один зі своїх моментів зуміли реалізувати саме чемпіони Києва. Химяк вже на другій хвилині завершив сольний прохід потужним пострілом у дев’ятку воріт Паламарчука.

Втім, після цього ударну п’ятихвилинку видали гості. І обидва рази на допомогу команді з Сумщини приходили стандартні положення. Після розіграшу штрафного на добиванні після удару Гайвана зіграв Баранник, а Кончаков завдяки пасу Прокопчука під час введення м’яча з-за бокової вдруге вразив володіння Тимошенка.

Тим не менш, були попереду роменчани не надто довго. Химяк з близької відстані переправив м’яч у ворота суперника, оформивши дубль.

Чудовий шанс, щоб відзначитися наприкінці першого тайму мав Дмитро Войтенко, однак, реалізувати дабл-пенальті йому не вдалося.

Після перерви обидві команди мали свої моменти, щоб вирвати перемогу. У складі команди Ігоря Салівона чудову нагоду мав Баранник, який влучив у поперечину. Окрім того, «будівельники» більше восьми хвилин грали з п’ятьма фолами, втім, право на дабл-пенальті гості заробити не зуміли.

Дві неймовірних можливості для оформлення перемоги наприкінці зустрічі мала і команда Ільдара Макаєва. Однак, Химяк з вигідних позицій пробив вище. Як результат – 2:2. Нічия, яка залишає шанси обидвом командам перед матчем-відповіддю.

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (2:2)