Другий благодійний Кубок ЗСУ. Підсумки. Волонтерська частина.
Другий благодійний Кубок ЗСУ. Підсумки. Волонтерська частина.
12.05.2022

Завдяки учасникам другого благодійного турніру під егідою федерації футзалу Києва, для збору коштів на потреби Збройних сил України, речей для переселенців та провізії, ми тепер сміливо можемо порадіти нашими здобутками! 

На офіційний рахунок Збройних Сили України у Національному банку України наші учасники перерахували 15000 грн! 

До благодійного фонду «Повернись живим» було перераховано 13000 грн! З часу заснування в 2014 році, Повернись Живим стала найбільшою організацією, що забезпечує Збройні Сили України. Тепловізори, каліматори, засоби індивідуального захисту, планшети із програмним забезпеченням “Армор” для виявлення артилерії, тренінги і це далеко не весь список чим фонд  «Повернись живим» допомагає нашим героям!

Провізії було зібрано приблизно 80 кг і близько 150 одиниць одягу і взуття, який вже найближчим часом поїде в Чернігівську область (Нова Басань та Биків), Дніпропетровську область, а також буде переданий та для потреб вимушених переселенців. 

Окрему подяку хочеться висловити Олегу Перепелиці (TERRATEK), який вже другий турнір поспіль отримає приз головного волонтера турніру і вніс вагомий внесок до збору провізії та одягу! 

Наостанок, хочеться подякувати всім, учасникам цього великого волонтерського руху! Особлива подяка Ігорю Стельмаху (STAR), який зробив самий вагомий внесок на потреби ЗСУ! 


Також висловлюємо подяку нашим партнерам - компанії Select, Sky Arena та нашому незмінному питному партнеру компанії Причиста! 

До зустрічі на наступному благодійному турнірі! Разом до перемоги!

Знайшли помилку, натисніть