Друга ліга Parimacth. Огляд 7 туру фінального етапу
06.04.2021

Ліга А Тур 7

AXXONSOFT - ARDI Logistics 3:2

У цьому двобої відбулася битва фаворитів, тому атмосфера була напруженою, а у вболівальників обох колективів просто зашкалювали емоції. Суперники були налаштовані рішуче і наполегливо атакували ворота один одного, удача посміхнулась ARDI Logistics на 16 хвилині, відкрив рахунок на користь своєї команди Акрамовський Ян. Айтішники довго не пасли задніх і на 20 хвилині відіграли м’яча, в цьому відзначився Антоненко Дмитро. В другому таймі опоненти не збавляли обертів і продовжили «перетягування канату», на 28 хвилині логісти знову вийшли вперед, автором другого забитого м’яча став Торкін Даніїл. А На 36 хвилині AXXONSOFT знову зрівняли рахунок завдяки Антоненко Дмитру. Далі обидві команди пішли в ва-банк і почали грати с п’ятим польовим, адже кожному відчайдушно була потрібна перемога. На 38 хвилині жовтим вдалося вибороти перевагу, переможного третього м’яча забив Бояр Юрій, чим гарантував айтішникам призове місце в підсумку турніру.

Parimatch - ФК ДЕСНА 5:11

Цей матч порадував вболівальників обох колективів справжнім голепадом і ледве було можливо встигати спостерігати за зміною в рахунку. ФК Десна понеслись як цунамі вже з самого початку, змітаючи з ніг всі перепони. Відразу хочеться відмітити Кудрю Сергія який збагатив здобуток військових аж вісьмома м’ячами за матч і це поки що рекорд нинішнього чемпіонату! Першого м'яча на користь фіолетових здобув Джуджук Олексій на 7 хвилині, а згодом на 15 та 16 хвилинах Кудря Сергій забив ще два голи. Лише на 17 хвилині лотерейники зуміли відіграти одного м’яча, автором удару став Кікла Олег. Перед перервою деснянці встигли додати четвертого м’яча до своєї скарбнички. Другий тайм був ще більш вражаючим. На 21 хвилині Parimatch відіграли другого м’яча завдяки Січкарю Олексію. Далі знову ввімкнулися військові та заколотили ще три м'ячі у ворота опонентів на 24 та 25 хвилинах. Потім суперники обмінялися по одному влучному удару. Далі два забитих м’ячів від лотерейників повернули хоч і невелику, але інтригу. Та нестримні ФК Десна знову перехопили пальму першості і забили ще три голи.

FavBet - CRO United 0:2

Для обох команд цей матч був на вагу золота. Для CRO United тут стояло питання амбіцій, а ось для колективу Гапона Олексія перемога відкривала шлях до медалей чемпіонату. При цьому графік майбутніх матчів більш складний саме у гостей. Одразу після стартового свистка арбітра Багрійчук Роман спробував забити найшвидший гол чемпіонату, але його удар після сольного проходу був неточним. Після такого жвавого початку, обидва опоненти почали діяти більш обережніше у захисті. На 12 хвилині Багрійчук Роман обікрав гравця суперників і на цей раз його удар був точний. FavBet конче потрібно було відігруватися, але в першому таймі вони так і не змогли створити бодай один гольовий момент. Після перерви FavBet отримав шанс на пробиття небезпечного штрафного, але і ця спроба не була реалізована. Далі господарі потроху почали наближатися до воріт CRO United але більшість їх ударів були не точними і за такої гри більше шансів на взяття воріт було саме у гостей. Так і сталося на 36 хвилині. Багрійчук Роман забивши гол близнюк встановив кінцевий рахунок у грі.

Ліга B Тур 3

ФК Армія - BWT 6:2

Результат цієї зустрічі був прогнозованим, адже різний рівень команд має вагоме значення, але перемога фаворитів далася їм дуже не просто. ФК Армія тримали удар досить довго, незважаючи на те, що вони не мали оптимального складу. Початок був досить кволим, але на 11 хвилині BWT вийшли вперед, відкрив рахунок Добровольський Віталій. В противагу військові додали в потужностях і навіть незважаючи на вилучення і гру в меншості протягом двох хвилин, вони спромоглися зрівняти рахунок перед перервою, в цьому відзначився Трапезун Віктор, який майстерно реалізував дабл-пеняльті. В другому таймі біло-зелені знову здобули мінімальну перевагу на 27 хвилині, другого м’яча забив Кошевий Іван. А на 28 хвилині сині знову знайшли в собі сили  зрівняти рахунок команд. Час йшов і відсутність замін у ФК Армія почали впливати на їхню гру, вони помітно здали позиції. А ось у BWT було все чудово і вони зуміли заколотити ще чотири м’ячі у ворота опонентів, чим здобули беззаперечну перемогу!

СК Білгород - Адвокати Київщини 5:2

Це був ще один матч за медалі між приблизно рівносильними суперниками, що звичайно привернуло чимало уваги до поєдинку. Завзяття було присутнє у обох колективів, але хочеться зазначити, що у адвокатів був відсутній голкіпер і це суттєво знижувало їхні шанси на перемогу. Розпочали лік голів СК Білгород на 7 хвилині, першого м’яча здобув Яловенко Святослав. Адвокати Київщини зуміли відіграти м’яча на 15 хвилині, в цьому відзначився Майструк Вадим. На 20 хвилині фіолетові знову вийшли вперед завдяки Клименко Руслану. Після перерви команди продовжували вести наполегливу боротьбу, але все ж більше щастило господарям. На 29 хвилині Яловенко Святослав додав третього м’яча до заліку СК Білгород. Сині не полишали надій відігратися і на 30 хвилині зменшили своє відставання до мінімуму, автором другого голу став кращий гравець команди адвокатів - Бєлов Андрій. Але фіолетові тримали удар до останнього і здобули ще два м’ячі до своєї скарбнички на 38 та 40 хвилинах.

Ліга CТур 3

UFAM 1 - Укренерго 12:5

Цей поєдинок став найрезультативнішим на цьому ігровому вікенді, що звичайно подарувало захоплююче видовище глядачам. Також хочеться відмітити незвичну тактику яку обрали жовто-блакитні, вони весь час грали з п'ятим польовим. Спочатку було не зрозуміло хто займе лідируючу позицію, адже на 7 хвилині Укренерго забили першого м'яча завдяки Жуковському Владиславу, а вже на 9 хвилині Луай Самі зрівняв рахунок команд. На 11 хвилині енергетики знову вийшли вперед, автором голу став Пижиков Андрій, і здавалось що далі вони розслабилися. А ось лікарі спіймали хвилю і заколотили чотири м'ячі за шість хвилин. Після перерви був шквал забитих м'ячів, за якими ледве встигали слідкувати. На 25 та 27 хвилинах опоненти обмінялись по одному влучному удару, а далі на 31 та 32 хвилинах UFAM забили ще два голи. Потім на 34 та 35 хвилинах суперники знову обмінялись по м’ячу. А нестримні лікарі додали в потужностях і здобули ще три м'ячі до свого заліку, встановивши тим самим рахунок 12:4. Укренерго не здавались до останнього і забили п’ятого м’яча за секунди до сирени.

Booster 0:3 МФК АТЕН

Інколи у боротьбі між приблизно рівносильними командами вирішальним може стати банальне везіння і тоді маса прикладених зусиль переходить на другий план. Вирішальним м’ячем став гол на 2 хвилині від АТЕН, відкрив рахунок на користь своєї команди Лісовський Петро. Цей пропущений м’яч суттєво вплинув на Booster та їх тактику на гру. При цьому вони були завзятими та наполегливими, але їм не вистачало зібраності, тому у них не виходило реалізувати свої моменти. Наступний забитий гол відбувся вже у другому таймі, на 32 хвилині Дробот Владислав зі штрафного додав другого м’яча до заліку енергетиків. А на 35 хвилині гості здобули третього м’яча до своєї скарбнички, в цьому відзначився Куприянов Олег. Тоді білі вирішили ризикувати і пішли в атаку з п’ятим польовим, але на жаль, цей тактичний крок так і не приніс позитивного результату.

Ліга D 2 Тур 3

Політехнік - Parimatch Tech 3:2

Ця дуель давала надію кожному колективу отримати таку бажану та довгоочікувану перемогу, адже суперники не можуть зараз похвалитися гарною ігровою формою, але наразі вони знаходяться приблизно на одному рівні гри. Надшвидкого м’яча вже на 1 хвилині забили Parimatch Tech, автором  голу став Лісняк Микола. Цей факт не вплинув на бойовий дух студентів і на 7 хвилині вони відіграли м’яча, в цьому відзначився  Іващенко Артем. На 20 хвилині айтішники знову вирвались вперед, автором другого забитого голу став Фещенко Олександр. В другому таймі Політехнік додали в потужностях і знову зрівняли рахунок на 28 хвилині завдяки Езендука Джанмару, а на 29 хвилині вивів свою команду вперед Павлов Владислав. Жовті пішли в ва-банк з п’ятим польовим, але на жаль їм так і не вдалося наздогнати опонентів.