Центральний матч вікенду. SKIDKA – АГРОМАТ. Анонс
Центральний матч вікенду. SKIDKA – АГРОМАТ. Анонс
18.11.2022

Лідер чемпіонату прийматиме амбіційного новачка. Здавалося б, що така коротка вивіска не тягне на центральний матч вікенду, але це тільки якщо не вдаватися в деталі, які ми вам зараз і розповімо.

«SKIDKA» прогнозовано здобула перемоги у двох стартових матчах і залишається єдиним колективом, який не втрачав очок у чемпіонаті. Але в плани Олега Шуста втручаються непередбачувані події. Тут і скасування командного тренування через повітряну тривогу, і тритижнева пауза між матчами. В усьому іншому «скідочники» проблем не мають і принаймні мають підійти до цього протистояння в максимально бойовому складі.

«АГРОМАТ» лише тиждень тому представив свого нового тренера Ільдара Макаєва. «Плиточники» вирішили не ілюструвати своїм прикладом відому приказку про млинець і порадували свого тренера впевненою перемогою над «Грифоном» 2:0. Завдяки цій перемозі «АГРОМАТ» перебуває в когорті найближчих переслідувачів лідера і відстає від нього всього на 2 очки. Так що в очному протистоянні підопічні Макаєва можуть «показати зуби» і у випадку перемоги очолити турнірну таблицю. Варто нагадати, що в складі «плиточники» є ціла п'ятірка гравців, що виступали за «SKIDK’у», а саме Андрій Пунько, Олег Миронов, Олександр Галицький, Віталій Дєнюжкін та Віктор Пантелейчук, який навіть встиг й потренувати «інтернетників». Думаємо, що зайвий раз не варто нагадувати якою сильною буде мотивація цих хлопців у майбутньому протистоянні. А також це зайве нагадування амбіцій «АГРОМАТа» на високі місця.

Дебютну перемогу у вищій лізі VBET «АГРОМАТ» здобув навіть «із запасом» по грі й це без своїх лідерів – Дениса Сандецького та Івана Гребенюка. Так що одним з головних питань напередодні майбутнього протистояння є те, чи встигнуть вони відновитися. Все-таки варто розуміти, що за своїм кадровим потенціалом підопічні Олега Шуста виглядають сильніше, а тому втрата двох таких гравців є вкрай болючою для «АГРОМАТа» саме на цю гру.

Не забуваймо й про те, що «АГРОМАТ» заявився на VBET Кубок України, де його суперником став «SkyUp Futsal». А гра зі «SKIDK’ою» стане хорошою репетицією ще одного важливого протистояння для підопічних Ільдара Макаєва.

Тож попереду на нас очікує її величність гра, що й розсудить двох майбутніх суперників.

Знайшли помилку, натисніть