Центральний матч вікенду. Грифон – АГРОМАТ. Анонс
Центральний матч вікенду. Грифон – АГРОМАТ. Анонс
11.11.2022

Зустріч двох колективів, які вже довгий час виступають у міських змаганнях. У обох колективів не надто вдалі результати у стартових матчах, а тому в очному протистоянні вони спробують здобути звитягу і покращити своє турнірне становище.

«Грифон» завдяки своєму статусу старожилу дивізіону й добре зіграному складу розглядався як фаворит у матчі з новачком вищого дивізіону «Анреалом». Проте не так сталося, як гадалося, й «грифони» отримали на горіхи – 3:4. Цей матч відбувся ще 22 жовтня, тобто міжігрова пауза через усім відомі події для команди Дмитра Іванова розтягнулася аж на 3 тижні. З одного боку цього часу більш ніж достатньо, щоб зробити висновки з невдачі. З іншого боку, для тренера-початківця, яким і є колишній гравець національної збірної України, виникають труднощі у плані підтримання команди в потрібному ігровому тонусі. Дуже цікаво буде подивитися як з цим впорається наставник «Грифонів», адже він тільки починає свій тренерський шлях і таких труднощів на ньому буде чимало.

«АГРОМАТ» у стартовому матчі проявив характер і здійснив камбек, зігравши внічию 2:2 з «Десною», поступаючись по ходу гри 0:2. «Плиточники» могли ще й розраховувати на перемогу, але не судилося. Принаймні вони показали, що готові на рівних грати зі старожилами елітного дивізіону і зайшли на цей вогник не просто так. Цей матч відбувся 2 тижні тому, але за цей час у «АГРОМАТІ» відбулися певні зміни на тренерському містку. На місце Дмитра Шувалова прийшов найкращий футзальний тренер Києва сезону 2019/20 Ільдар Макаєв. А це вже третій тренер у «плиточників» в цьому році. Все-таки стартові умови з Дмитром Шуваловим в Ільдара Макаєва не такі «тепличні», як у його попередника. Попередній наставник «АГРОМАТу» мав чимало часу на підготовку команди, підбір необхідних йому виконавців, а також міг «обкатати» команду в «бойових умовах» під час догравання минулого сезону. Тобто у Дмитра Шувалова були всі козирі на руках для того, щоб побудувати те, що він хотів і спробувати досягти серйозних результатів. Ільдару Макаєву ж доведеться «вливатися» по ходу сезону і працювати з тими, хто є. Втім, на його щастя, «плиточники» встигли зіграти лише один поєдинок. Та й можливі довгі паузи між матчами можуть допомогти новому тренеру краще познайомитися з командою і внести необхідні йому зміни. Макаєв хоч і молодий тренер, але вже продемонстрував, що може досягати результат.  Тож подивимося чи вистачило новому керманичу двох тижнів, щоб почати давати результат тут і зараз.

Як бачимо, на нас очікує цікаве протистояння двох молодих тренерів, які разом виступали за національну збірну України на Кубку світу 2008 року.

Принаймні за першими матчами склад учасників змагань виглядає доволі рівним (винесемо «SKIDK’у» за дужки), тому втрата очок в кожному матчі є дуже болючою для

Знайшли помилку, натисніть