Чемпіонат Києва 2021/22. Анонс першого вікенду догравань
Чемпіонат Києва 2021/22. Анонс першого вікенду догравань
16.09.2022

Будь-які справи мають бути завершені. Тому ми безмежно вдячні силам оборони України за те, що вони нам дають нагоду завершити минулий сезон 2021/22 у чемпіонаті Києва.

Зрозуміло, що пройшло вже чимало часу з моменту переривання чемпіонату, а тому в командах сталися суттєві зміни, а деякі з них, на жаль, і зовсім зникли. За теперішніх невизначених обставин важко щось прогнозувати, але ми спробуємо хоча б мінімально розібратися в тому, що нас чекає у найближчих матчах догравання.

Субота

10:00 Друга ліга Ліга В чемпіонат Києва - Тур 3 DPP -- СК ARX

DPP
Прийшов: Роман Сюзєв (АФК Primе)
Пішли: Антон Чайка, Олександр Михник (вр), Дмитро Сквирський, Олександр Головицький, Богдан Проценко, Володимир Чорний, Віталій Юхименко

СК ARX
Прийшли: Енвер Міфаєв (ПУМБ), Гліб Войников, Богдан Бережний
Пішли: Юрій Каштанов (вр), Євген Сорокін, Іван Однороманенко, Михайло Шичкін

«Страховики» себе непогано проявили в Чемпіонаті нескореної столиці, де дісталися до півфіналу дивізіону Silver. Втім, вони часто грішать гіршими результатами на паркеті, ніж на трав’яному покритті. У «ARX» явно є амбіції, щоб спробувати перемогти у Лізі В, а для цього бажано перемагати у всіх матчах, бо «Глобус Банк» видав чотириматчеву виграшну серію і дивиться на всіх з висоти пташиного польоту. «Поліцейські» втратили свого воротаря Олександра Михника і цей фактор разом з іншими змушує нас поставити на те, що гості мають хороші шанси на перемогу.

11:00 Перша ліга Ліга В - Тур 2 ПБФ -- АФК Гренадер

ПБФ
Прийшли: Євгеній Василенко (Alliance), Олександр Середа, Олексій Шилов, Олексій Поштар (CLUST 2), Владислав Човча, Олександр Борисевич
Пішли: Артем Федорук, Богдан Павлусенко, Олег Старосвітський, Максим Оленковський (Triolan), Андрій Голубець, Віктор Клюй, Василь Петринка, Володимир Кузьмінський, Денис Осадчий, Олексій Папуч, Юрій Загородній, Олександр Білан

АФК Гренадер
Прийшли: Олександр Голодников, Дмитро Курілов
Пішов: Віктор Стефутін

У ПБФ відбулися суттєві кадрові зміни. На тренерському містку одноосібно залишився Ярослав Аксьонов, а з втрат гравців відзначимо відхід Федорука, Загороднього і Оленковського у стан прямого конкурента. Попри все це команда влітку виглядала непогано, що й продемонстрували результати (фінал дивізіону Gold Чемпіонату нескореної столиці, бронзові нагороди дивізіону Gold Кубку нескореної столиці). Це дозволяє «будівельникам» дивитися у майбутнє з обережним оптимізмом. У стані «гренадерів» зміни мінімальні, але команда навряд чи перебуває в ігровому тонусі, а тому пальму першості у цьому протистоянні віддаємо підопічним Аксьонова.

11:55 Друга ліга Ліга В - Тур 7 ЄвроТехноБуд -- МФК Юніон

ЄвроТехноБуд
Пішов: Олександр Літовченко (вр, ARDI Logistics)

МФК Юніон
Прийшли: Сергій Ковтун, Василь Дарій, Павло Капелюшний, Ігор Коравчук, Олександр Котляр, Юрій Вакула, Владислав Литвяк
Пішли: Олексій Миколенко, Костянтин Лихітченко, Валерій Курбатов

МФК Юніон посів лише 12 місце в Кубку нескореної столиці, хоча іноді й демонстрував симпатичну гру. а ігровий тонус стане вагомим фактором в перших матчах після відновлення гри на паркеті. Ризикнемо оцінити шанси команд, як 55 на 45 на користь «ЄвроТехноБуду», гравці якого мають трохи вищий загальний індивідуальний рівень і, можливо, внаслідок цього й зможуть схилити шальки терезів на свій бік.

13:00 Перша ліга Ліга А - Тур 1 Юрінновація -- ARDI Logistics

ARDI Logistics
Прийшли: Олександр Літовченко (вр, ЄвроТехноБуд), Дмитро Бровко (2T-AVATAS), Ренат Мірошніков (CLUST), Антон Антоненко (SkyUp 2), Євген Яблонько (CLUST)
Пішли: Юрій Гринчук (Авалон (Бровари)), Тарас Швец, Станіслав Донцул, Олександр Дорошенко

Юрінновація
Прийшов: Андрій Прилипко (МФК KIA-SPORT), Юрій Сичевський
Пішли: Віталій Рощін, Руслан Корпош (вр)

Серед втрат «ARDI Logistics» виділимо Юрія Гринчука. Однак «логісти» навряд чи довго сумували, бо за іменами їхнє підсилення виглядає дуже гучно. Можна передбачити, що попереду у команди великі плани й стартувати вони мають із «золота» у першій лізі. На позитивну хвилю Євгенія Нецюка мають налаштовувати й літні результати (півфінал дивізіону Gold Чемпіонату нескореної столиці, перемога у дивізіоні Gold Кубку нескореної столиці). У «Юрінновації» зміни мінімальні, але влітку вони посіли останнє, 14 місце, на Кубку нескореної столиці. Команда явно не в тонусі та попри всю бойовитість і впертість «Юрінновації» підопічні дуету Саківський-Бакум повинні здобути впевнену перемогу.

Неділя

09:55 Друга ліга Ліга C чемпіонат Києва - Тур 5 Бастіон -- ДП Антонов

ДП Антонов
Прийшли: Олег Пащенко, Євген Наваренко, Вялий Артем (вр), Олексій Пархомчук (АФК Primе),  Денис Безуглий, Володимир Коршак, Віталій Кужелюк
Пішли: Олексій Семенов, Юрій Ситник, Сергій Бурба, Павло Мержук (вр), Дмитро Косінов, Ростислав Собко, Андрій Віннічук, Ігор Тимощук (вр), Андрій Віннічук

«Авіаторам» вдалося зберегти своїх лідерів, а головне, що Станіслав Гончаренко все ще на чолі команди. Знаючи його ґрунтовний підхід і те, що у «антонівців» налагоджений тренувальний процес та йде підготовка до відновлення сезону, вони є великим фаворитом цього матчу. Серед новачків одним з тих, хто може «вистрілити», на нашу думку, є Євген Наваренко. У «Бастіона» в цей час були зовсім інші проблеми, тож вітаємо колектив з продовженням боротьби  у ще не дограному чемпіонатом.

10:45 Вища ліга Чемпіонат Києва - Тур 14 ГРІФОН -- INTER

INTER
Пішли: Олександр Колесников (МОКС-Ягеллонія), Дмитро Клочко, Володимир Удовиченко (вр, CLUST), Василь Кефа
Прийшли: Максим Бессалов (Продексім), Віталій Дєнюжкін (вр), Сергій Романовський, Олександр Семенов (усі - СЕРВІТ)

ГРІФОН
Прийшов: Олексій Проскурін

Поки що не дуже зрозуміло у яких складах команди підійдуть до очного протистояння, бо зараз представники обох колективів виступають у складі збірної України з соккеру на чемпіонаті світу. Це «інтеристи» Максим Максименко, Микола Кодацький та Денис Хруль, а також «грифони» Дмитро Іванов та Євгеній Шайдюк. Взагалі на «INTER» чекатиме серйозна перебудова, бо команду залишив її тренер-гравець Олександр Колесников і тепер на тренерському містку керувати діями підопічних буде Михайло Бєляєв. Крім нього пішли й інші важливі гравці, особливо воротар Володимир Удовиченко. На їхнє місце прийшли не менш знані майстри, але подивимося скільки часу піде у них і у нового тренера, щоб «зліпити» оновлену команду. Літом команди показали непогані результати – «нера-адзурі» завоювали «бронзу» у Суперлізі чемпіонату нескореної столиці, а «ГРІФОН» і собі дістався півфіналу дивізіону Gold чемпіонату нескореної столиці та посів четверте місце дивізіону Gold Кубку нескореної столиці. «INTER» марить чемпіонством, а «ГРІФОНУ» ж треба просто віддалитися від зони вильоту. Проте ми знаємо, що деким командам значно легше грати, коли на них не тисне результат, тому господарі цілком можуть продемонструвати якийсь сюрприз своїм візаві.

12:10 Перша ліга Ліга В - Тур 2 Triolan – MacPaw

Triolan
Прийшли: Сергій Лук'яненко (вр, Десна-Гостомель), Іван Дроздов, Максим Полях (вр, DeLonghi), Богдан Павлусенко (ПБФ), Валерій Директоренко (CLUST), Максим Оленковський (ПБФ)
Пішли: Владислав Самійленко, Андрій Кравчук, Віталій Ємельянов, Роман Чугай, Євгеній Клевак (вр), Олександр Медяник

Після недовгої паузи «телекомунікаційники» повертають у свої ряди Максима Оленковського, підсилюють воротарську позицію і беруть «вічного» Валерія Директоренка. Якщо додати до цього результати на літніх турнірах (перемога у дивізіоні Corporate Чемпіонату нескореної столиці, півфінал дивізіону Silver Кубку нескореної столиці), то у вболівальників «телекомунікаційників» є певні сподівання на вдале завершення сезону. Орієнтиром явно є перше місце у Лізі В, але досягти його буде складно. «Айтівці» на чемпіонаті нескореної столиці програли усі матчі й вирішили обійтися без кадрових змін. З огляду на це явним фаворитом цього матчу є господарі.

13:10 Вища ліга Чемпіонат Києва - Тур 10 SKIDKA -- SkyUp 2

SKIDKA
Прийшли: Віктор Цой, Дмитро Медвідь (обидва – Comfort Life), Іван Ткаченко (вр, SkyUp 2)
Пішли: Максим Дядюнець (вр), Микита Тищенко (SkyUp 2)

SkyUp 2
Пішли: Владислав Завертаний (ХІТ), Морено, Ігор Салтанов (ХІТ), Антоненко Антон (ARDI Logistics)
Прийшли: Дмитро Мілевський (SkyUp ДЮСШ-25), Сергій Степаненко, Андрій Потапов, Ігор Фещенко (усі – BudmonsteR), Микола Івановський (CLUST), Микита Тищенко (SKIDKA)

«Авіатори» вирішили трохи кадрово допомогти землякам з екстра-лігового «ХІТа», зате підсилилися тріо з «BudmonsteR’а». Поки що видається, що принаймні кадрово команда начебто не ослабла. Ще для Микити Тищенка матч буде принциповим після переходу якраз таки зі «SKIDK’и». До перших матчів «SkyUp 2» буде готувати Юрій Мельник, який не так давно очолював «Агромат». «SKIDKA» повернула до своїх лав майже нерозлучну пару Цой-Медвідь і взяла на перспективу воротаря Івана Ткаченка, причому зі «SkyUp 2». Підопічні Олега Шуста суттєво посилили свій і без того потужний атакувальний потенціал. Влітку «інтернетникам» не вистачало всього нічого, щоб здобути який-небудь трофей (друге місце у Суперлізі Чемпіонату нескореної столиці, фінал у Суперлізі Кубка нескореної столиці). У цьому матчі зійдуться два принципові суперники, які завжди ставлять перед собою максимальні завдання. Турнірна ситуація так і промовляє до кожного з них, що права на помилку більше немає. Має бути дійсно цікаве видовище.

Що ж до інших команд вищої ліги, то «BudmonsteR’а»і «СЕРВІТ» брати участі у дограванні не будуть. Керівництво «BudmonsteR’а» прийняло рішення сконцентруватися на підтримці Сил оборони України, що не може не викликати повагу.

14:50 Перша ліга Еліт Ліга А - Тур 3 АГРОМАТ -- Анреал Mobby

АГРОМАТ
Прийшли: Іван Гребенюк, Андрій Полещук (обидва - BudmonsteR), Тарас Коваленко (вр, Comfort Life), Олександр Галицький, Олександр Глушковський
Пішли: Дмитро Кушнерик, Андрій Садовський, В'ячеслав Вдовика, Ігор Корнейко, Дмитро Васильєв, Роман Мазуренко, Михайло Соколовський (вр), Владислав Бондарчук, Сергій Ковальський

У «Агромат» відбулася справжня кадрова революція. Крім суттєвого «переселення народів» у ростері команди, у керма цього колективу замість Юрія Мельника став Дмитро Шувалов. Поки що видається. Що «плиточники» посилилися, а як воно буде насправді побачимо незабаром. Поки що їм доведеться стартувати зі стабільним «Анреал Mobby», який обійшовся без пертурбацій.  Досвідчений колектив, який зіграний роками й гне свою лінію., зараз доволі впевнено очолює турнірні перегони у Лізі А. Якщо Дмитро Шувалов сподівається вирвати чемпіонство з новою командою, то треба стартувати з місця в кар’єр і обігрувати підопічних Максима Онуфрієнка. Якщо «Агромат» переможе, то наблизиться на відстань у 2 очка до лідера. Якщо ж виграє «Анреал Mobby», то має шанс ще більше відірватися від «2T-AVATAS» та поховати надії свого недільного суперника на золоті нагороди.

15:50 Друга ліга Ліга D чемпіонат Києва - Тур 3 Parimatch Tech – Політехнік

Parimatch Tech
Прийшли: Олексій Романов (Альфа Банк), Андрій Кукула, Антон Шекавчук, Микола Моргун
Пішли: Олександр Кожома, Максим Гривнак, Богдан Вільчинский, Олексій Акулов, Святослав Демчишин, Володимир Шмалько, Богдан Дрозд, Олег Садовий

Політехнік
Прийшли: Антон Фелеменюк, Павло Пішта, Віталій Ващук, Дмитро Сушков, Олександр Шаповалов, Іван Свічкарьов
Пішли: Максим Дерев'янчук, Михайло Смалюк, Андрій Амельченко, Михайло Пальчевський, Максим Мануйленко, Тарас Геращенко, Станіслав Левченко, Влас Самчук

На перший погляд, здається, що після цієї паузи «Parimatch Tech» вийде кадрово послабленим. Багато гравців, що мали стабільний ігровий час у складі «букмекерів» залишили команду, а на їхнє місце прийшли нові виконавці, яким ще доведеться робити собі ім’я на футзальних майданчиках столиці. У складі «Політехніку» відбувається стандартний процес міграції студентів в пошуках «золотого» складу. Видається, що підопічні Сергія Журавльова зможуть здобути четверту поспіль перемогу у своїй лізі.

16:50 Друга ліга Ліга C чемпіонат Києва - Тур 3 Укренерго -- Агромат-2

Агромат-2
Прийшли: Олег Старосвітський (ПБФ), Роман Вівчарик, Матвій Нечай, Артем Івасьов
Пішли: Юрій Мельник, Денис Передеро, Андрій Ляшенко, Андрій Челушкін, Олександр Якобнюк, Ігор Яременко, Антон Безбородов, Олександр Глушковський (вр)

В той час, як більшість команд шукає ідеальне сполучення гравців, «енергетики» вирішили не заморочуватися і постануть перед глядачами у своєму попередньому вигляді. А от дубль «Агромата» не обійшла кадрова перестановка. Звісно, головною втратою «плиточників» є Юрій Мельник, який у вирішальних матчах суттєво їм би допоміг. Та попри це, на нашу думку саме «Агромат-2» є фаворитом цієї зустрічі з розкладом 60 на 40.

Знайшли помилку, натисніть