Благодійний кубок на підтримку ЗСУ. Частина 1. Підсумки турніру. Спортивна частина.
Благодійний кубок на підтримку ЗСУ. Частина 1. Підсумки турніру. Спортивна частина.
02.05.2022

Частина 1. Підсумки турніру. Спортивна частина.

В період з 30 квітня по 1 травня 2022 року в Києві відбувся перший благодійний турнір під егідою федерації футзалу Києва, для збору коштів на потреби Збройних сил України, речей для переселенців та провізії для прифронтових регіонів! 

В цілому в турнірі взяло участь 20 колективів, які були розділені на 5 груп по 4 команди. Після відбіркового етапу, команди розіграли 5 символічних кубків ЗСУ. Головний трофей турніру виборола команда ARDI Logistics, яка у драматичному фіналі здолала ФК ХІТ в серії пенальті! Символічну бронзу здобув Анреал, здолавши донецький ІНТЕР. 

В другому кубку Десна-Гостомель у фіналі здолала молодий та амбітний колектив ДЮСШ-25 з рахунком 2:0, а перемогу команда присвятила Голові Гостомельської громади Юрію Іллічю Прилипко, який до останнього захищав рідне місто... Бронзові нагороди в серії пенальті здобув Атлант Буд, перемігши ПБФ. 

В третьому кубку в суперфіналі між GRASSER та Донбасс, перемогу здобули гості з рахунком 4:5, і саме цей матч отримав номінальний приз глядацьких симпатій! Щодо бронзи, то її здобула команда Микільська Слобідка, яка по пенальті перемогла юристів з Lawgris.

В четвертому кубку нам варто спочатку згадати фантастичну серію пенальті у матчі між командами AXXONSOFT та TERRATEK 0:0 (10:9), яка стала рекордною! Щоб виявити переможця знадобилося пробити 22 пенальті! Але окрилений успіхом AXXONSOFT не зміг у фіналі переграти АФК Primе, який виборов свій трофей. А бронзу досить несподівано виборов молодий колектив DIRECT, який здолав TERRATEK з Борисполя. 

В завершальному кубку нас очікував не менш цікавий фінал ніж попередні! В завершальному двобої між ЗСУ та WTeam, господарі досить швидко отримали перевагу у три голи, але щоб її втримати їм банально не вистачило сил. Основний час закінчився бойовою нічиєю 3:3, а в серії пенальті вдача була на боці WTeam.

Також варто відмітити гравців, які виграли особисті нагороди та отримали патріотичні призи від компанії Tozo-Print, яка у цей нелегкий час активно підтримує волонтерський рух, а також виготовляє на замовлення патріотичні футболки, худі, кепки та інші речі! 

Кращий молодий гравець - Сніцаренко Денис (ДЮСШ-25)
Приз подяка волонтеру - Перепелиця Олег (TERRATEK)
Приз підтримки ЗСУ - Шульга Дмитро (WTeam/AXXONSOFT)
Приклад для наслідування - Курінний Олександр (AXXONSOFT)
Мужність доведена роками - Трапезун Віктор (ЗСУ)
Спеціальний приз за вагомий внесок на підтримку ЗСУ - колектив команди WTeam!

В наступній частині загальних підсумків турніру ми підіб’ємо наші волонтерські здобутки!

Знайшли помилку, натисніть