Banks open cup 2021. Підсумки.
11.06.2021

Завершився черговий турнір серед працівників банківської сфери - Banks open cup 2021. В турнірі взяли участь 5 колективів, а саме: ТАСКОМБАНК, НБУ, Райффайзен Банк Аваль, Альфа Банк та OTP Group. Команди зіграли між собою в одне коло протягом двох вікендів та виявили найсильнішого.

Після першого ігрового вікенду ми побачили декілька досить несподіваних результатів. Приємну несподіванку піднесли головні банкіри країни. Вони виграли у майбутнього переможця, РБА та зіграли внічию з ТАСКОМБАНКом і вийшли на першу сходинку, яку розділили OTP Group. Біло зелені розгромили Альфа Банк 6:1, та розписали мирову з тим самим ТАСКОМБАНКом. РБА після стартової поразки від НБУ, переміг Альфа Банк і перед фінальним днем забронював за собою третє місце. А ось ТАСКОМБАНК та срібний призер регулярного чемпіонату, Альфа Банк, опинилися на четвертому та п'ятому місці. І якщо колектив Віталія Мельника залишив за собою шанс поборотися за першість, то червоні їх вже втратили на 99%.

В першому матчі фінального ігрового дня зустрічалися лідери - OTP Group та НБУ, перемога в якому гарантувала медалі. В неймовірно драматичному двобої перемогу отримали переможці чемпіонату. При чому вирішальний гол Кузнєцов Микола забив перед фінальною сиреною! В наступному матчі ТАСКОМБАНК досить легко переміг Альфа Банк і залишив червоних на цей раз без медалей. В третьому матчі могла вирішитися доля Кубку, в дуелі між OTP Group і РБА перемогу здобули останні. Протягом всього матчу команда Ярослава Сербіна контролювала хід поєдинку і лише ближче до його завершення вони дещо розслабилися і дозволили біло-зеленим скоротити відрив до мінімуму. В передостанньому матчі НБУ в неймовірному матчі за рахунок шаленої самовіддачі перемогли Альфа Банк і гарантували собі призове місце! При чому вони грали без Сергія Савуляка, який був дискваліфікований. За класикою жанру, саме в останній грі вирішувалася доля переможця. ТАСКОМБАНК та РБА потрібна була лише перемога, адже нічия робила переможцем OTP Group. З перших хвилин гри жовті повністю взяли ініціативу в свої руки і їх завзяттю можна було лише позаздрити! Спочатку Ігор Шило дуже швидко оформив дубль на 2 та 10 хвилинах, але згодом Ярослав Сімашко подарував надію біло-синім. Початок другого тайму був оптимістичним для ТАСКОМБАНКу, але голодні до великих титулів гравці РБА не відпустили перемогу!

Нагородження проводив Президент Федерації футзалу м.Києва, Хоботов Руслан Миколайович. Після урочистої промови були відзначені володарі особистих нагород, котрі отримали пам'ятні статуетки та призи від технічного партнера компанії Select Sport Україна.

Ігор Шило (РБА) - Найкращий Бомбардир турніру!

Олег Серімак (OTP Group) - Найкращий Гравець турніру.