August Open Cup: огляд матчу четвертого туру
August Open Cup: огляд матчу четвертого туру
29.08.2023


Минулої суботи у рамках Серпневого кубка зійшлися перша та остання команда турніру. Про те як це було читайте у нашому традиційному звіті.


«Triolan» – «Укргазбанк» – 10:1
Інтриги у протистоянні між «провайдерами» та «банкірами» не вийшло. Команда Сергія Мельника впродовж перших хвилин приголомшила своїх суперників двома голами. Почергово відзначилися вже згаданий Мельник та Олексій Поспєлов. Далі підопічні Олександра Школьного були змушені ризикувати, активніше підключаючи до атак воротаря Олексія Кіриченка. Цим зуміли скористатися суперники, у складі яких порожні ворота вразили Єгор Карасюк та Мельник. Наприкінці тайму дублем вистрілив і Максим Муха, що вилилося у надзвичайно неприємні 0:6 для гостей. Однак, до перерви вони таки скоротили різницю завдяки результативному удару Василя Галька.


На другий тайм більше сил та натхнення мали господарі. Ще два голи і підсумковий покер Мельника й два взяття воріт Поспєлова, які допомогли йому оформити покер, встановили на табло остаточний рахунок зустрічі – 10:1. Таким чином, «Triolan» залишається єдиною командою, яка ще не втрачала очок й має перевагою у п’ять очок над МФК «ВіЯр», який посідає другу сходинку. Натомість, «Укргазбанк» з одним набраним балом продовжує перебувати на шостій сходинці.

 

Знайшли помилку, натисніть