August Open Cup: огляд матчів четвертого туру
August Open Cup: огляд матчів четвертого туру
05.09.2023


Минулий ігровий тиждень складався з трьох поєдинків та приніс багато несподіваних результатів. Поточний лідер турніру вперше поступився, а одна з команд офіційно попрощалася з шансами на медалі. По полицях усе розкладемо у нашому традиційному огляді.


«WINETIME» – «UKRCAPITAL TRADE» – 1:4
Після поразки від МФК «ВіЯр» підопічні Олександра Пекния зробили правильні висновки, оформивши переконливу звитягу. У першому таймі гості здобули гандикап у два голи завдяки зусиллям Станіслава Жерікова та Олександра Косякова. До слова, останній залишається єдиним гравцем «трейдерів», який відзначався у кожному поєдинку своєї команди.
Після перерви «UKRCAPITAL TRADE» досить швидко збільшив перевагу до трьох голів після завершення ефектної комбінації від Жерікова, який оформив дубль. Втім, Олексій Гарасюта дуже швидко скоротив різницю. Майже всю другу половину на табло зберігався рахунок 1:3, але Михайло Ляхович зробив перемогу «трейдерів» більш впевненою. У підсумку команда Олександра Пекния набрала шість очок після трьох проведених зустрічей, завершивши тиждень на третій позиції.


МФК «ВіЯр» – «WINETIME» – 7:0
У другому матчі гостей місце у воротах посів тренер команди Дмитро Шульга, змінивши Віталія Кондратова. Втім, схоже, що сил на ще один поєдинок у «WINETIME» не вистачило.
«Фурнітурники» після непереконливого старту здобули другу перемогу поспіль, вийшовши на друге місце з доробком у сім очок за підсумками чотирьох проведених матчів. Зазначимо, що у складі команди Олега Трусова відзначалися чотири гравці. Серед них Альфред Марченко, а також Андрій Дюжов, Валерій Дубицький та Сергій Пугач, які оформили по дублю. Також ми побачили спробу від Дюжова на хет-трик, але удар Андрія з 10-метрової позначки був вкрай неточним. Таким чином, підопічні Дмитра Шульги завершують чемпіонат з трьома очками в активі й перебувають на поточній п’ятій сходинці.


«Manzana» – «Triolan» – 4:2
Підопічні Сергія Мельника вперше втратили очки. Після трьох звитяг поспіль команді Володимира Негеля вдалося перервати їхню серію.
Відзначимо, що обидва суперники зуміли зібрати бойові склади, тому матч дійсно став центральним у турі. У ньому не обійшлося й без швидкого голу. Його автором став Артем Астанін, який зумів вивести «електронщиків» вперед. «Manzana» продовжувала володіти ініціативою, але впевнену гру на останньому рубежі продемонстрував Микола Радченко. Втім, ближче до перерви «пройвадери» знайшли свій момент. Результативним ударом відзначився Дмитро Джафаров. Кінцівка першого тайму лишилася саме за гостями, але вирішальною у поєдинку стала не вона. Впродовж стартових п’яти хвилин Дмитро Бровко, Ігор Кострома та вже згаданий Астанін забили ще по одному м’ячу. Гол Валерія Директоренка трохи скоротив різницю у рахунку, але на більше «Triolan» не вистачило. Таким чином, у турнірній таблиці виникла досить цікава ситуація. Команда Сергія Мельника після чотирьох турів посідає першу позицію, заробивши дев’ять балів за підсумками чотирьох поєдинків, а колектив Володимира Негеля нині йде четвертим з шістьма очками після трьох проведених зустрічей. Кінцівка August Open Cup обіцяє бути спекотною!

Знайшли помилку, натисніть