August Open Cup: анонс вирішальних матчів
August Open Cup: анонс вирішальних матчів
08.09.2023


Цієї суботи відбудуться заключні зустрічі у рамках Серпневого кубка. Претендентів на боротьбу за п'єдестал більше, ніж комплектів нагород, тому має бути цікаво. Детальніше про кожен поєдинок читайте у нашому традиційному прев'ю.

 
«Triolan»  – «UKRCAPITAL TRADE»
Одразу три команди проведуть по два матчі, аби завершити турнір цього тижня. Однією з них стануть підопічні Олександра Пекния. Минулого тижня вони розібралися з «WINETIME», знову повернувшись у боротьбу за золоті медалі.  У свою чергу, «провайдери» втратили перші очки у сезоні. Команді Сергія Мельника залишилося провести одну зустріч, тому зайвий раз вираховувати нічого не варто. Потрібно робити все від себе залежне, тобто виходити й перемагати. Цього літа команди ще не мали нагоди протистояти одна одній. Однак, їхній очний матч ми таки побачимо. Ще й у таку відповідальну мить. Цікаво, що нині обидва суперники мають у своєму пасиві по одній поразці від різних опонентів, тому очікуємо на безкомпромісний двобій прямих конкурентів.


«UKRCAPITAL TRADE» – «Укргазбанк» 
Підопічним Олександра Школьного у рамках останнього ігрового дня випало помірятися силами з суперниками, які також проводитимуть по дві зустрічі. Звичайно, попередній матч на турнірі став для «банкірів» дуже болісним ударом, зважаючи на десять пропущених голів. Нині гості мають можливість поборотися за те, аби обійти «WINETIME», щоб не фінішувати на останній сходинці. Для цього потрібно здобути бодай три очки у двох зустрічах, аби додати їх до поточно одного балу. Перевагою «Укргазбанку» стане те, що суперник буде втомленим після проведеного матчу, але є й погані новини. Як би не зіграли «трейдери» свою першу зустріч – мотивація боротьби за медалі все одно буде присутньою. Багато залежатиме від збору команди Олександра Пекния, але останнім часом проблем з цим не було.


«Manzana» – МФК «ВіЯр»
Команда Олега Трусова за втраченими очками відстає на два бали від трійки лідерів. Те, як складеться боротьба поки що важко прогнозувати, адже більшість команд проводять по дві зустрічі, але вже зрозуміло, що для завоювання медалей, схоже, доведеться набирати очки. Втім, останні результати свідчать, що «фурнітурники» перебувають у непоганій формі й намагаються хоч якось компенсувати невдалий старт. Водночас, гарний настрій після протистояння з «Triolan» змогла собі повернути «Manzana». Команда Володимира Негеля зібрала досить бойовий склад й серйозно підійшла до поєдинку, що й подарувало впевнену звитягу. Тепер «електронщикам» також потрібно зібрати якомога більше бойових одиниць, аби розподілити сили на дві зустрічі й здобути у них позитивні результати.


«Укргазбанк» – «Manzana»
Ми вже відзначили факт того, що підопічні Олександра Школьного проведуть два матчі й гратимуть з суперниками, які мають такий самий календар. Іншим цікавим фактом є те, що і з «UKRCAPITAL TRADE», і з «Manzana» «банкіри» разом виступали у рамках Sun Cup, але очних матчів так і не провели. Тепер турнірна специфіка повернула цей борг. Звичайно, фаворитами у зустрічі будуть «електронщики», яким потрібно боротися за медалі, але й «Укргазбанк» також буде намагатися закінчити турнір з високо піднятою головою. У будь-якому випадку, протистояння з командами такого рівня – це дуже вагомий досвід для господарів.

 

Знайшли помилку, натисніть