August Open Cup: анонс матчів п'ятого туру
August Open Cup: анонс матчів п'ятого туру
01.09.2023

Цього тижня левову частину поєдинків, які відбудуться у манежі X-Park cтановитимуть матчі саме нашого турніру, що гарантує більшу увагу до них, ніж зазвичай. Про те, на які протистояння очікувати у перший осінній вікенд читайте у нашому традиційному прев’ю.

«WINETIME» – «UKRCAPITAL TRADE»

Зустріч між цими командами стане третьою впродовж року. Варто підкреслити, що дві попередні відбулися навесні та влітку, а третя за календарем припаде на осінь. Відзначимо, що попередні поєдинки суперники проводили у рамках Sun Cup. Тоді обидва рази сильнішими стали підопічні Дмитра Шульги, які обов’язково забивали тричі, а пропускали менше.

Нині команди посідають третю і п’яту сходинки, але мають рівновагу за очковими показниками. Ще однією перевагою «трейдерів», які знаходяться вище, є менша кількість проведених матчів. Відзначимо, що у своїх останніх поєдинках «WINETIME» та «UKRCAPITAL TRADE» зазнали поразок. Господарі поступилися «Triolan», а команда Олександра Пекния не встояла під натиском МФК «ВіЯр». Відповідно, окрім турнірних нюансів, мотивація повернутися на переможний шлях також буде високою.

МФК «ВіЯр» – «WINETIME»

Цього тижня команда Дмитра Шульги завершить Серпневий кубок, тому від спареного туру залежатиме дуже багато. Відзначимо, що на відміну від «UKRCAPITAL TRADE» «фурнітурники» брали участь у Sun League, тож з «WINETIME» їхні шляхи не перетиналися.

Відзначимо, що команда Олега Трусова після непереконливого старту зуміла здобути перемогу у матчі третього туру, що дало їм можливість піднятися на другу сходинку. Однак, ситуація є хиткою. Конкуренти перебувають поруч, а дехто з них має дефіцит в одне очко з матчем у запасі. Тож, обидвом командам треба перемагати, аби мати медальні амбіції.

«Manzana» – «Triolan»

Центральним у рамках нинішнього вікенду виглядає єдиний матч, який відбудеться у неділю. Команда Володимира Негеля має чудовий підбір виконавців, але після яскравого старту послідувала поразка від «UKRCAPITAL TRADE». Нині «електронщики» з трьома балами в активі посідають третє місце.

У підопічних Сергія Мельника ситуація є значною кращою. «Провайдери» здобули перемоги в усіх трьох попередніх матчах й є єдиною командою, яка ще не втрачала очок. Останній матч став справжнім жахом для «Укргазбанку», в воротах якого побувало аж 10 голів. Після трьох поєдинків в активі «Triolan» накопичилося дев’ять балів. Втім, кидати оберти ніхто не планує. Натомість, і «Manzana» ще не втратила чемпіонських амбіцій. Тож, очікуємо на безкомпромісну боротьбу у цьому протистоянні! 

Знайшли помилку, натисніть