Анонс 1/2 Кубку Федерації та Кубку Престижу
Анонс 1/2 Кубку Федерації та Кубку Престижу
19.04.2024
Цьогоріч в Кубкових змаганнях під егідою Федерації футзалу буде розіграно ще два трофеї - Кубок Федерації, та Кубок Престижу.
 
Кубок Федерації 1/2 
KAPELOU - Юрінновація
Минулого сезону доля звела нинішніх опонентів в фіналі турніру і тоді після нічиєї 4:4 в основний час, перемогу в серії пенальті здобули юристи. Також колективи вже зустрічалися в цьому сезоні і тоді KAPELOU взяв впевнений реванш з рахунком 4:0. Нинішні опоненти практикують зовсім різний футзал і зовсім різні тактичні його аспекти і цього разу нам буде цікаво спостерігати чия філософія гри візьме гору.
 
МФК "Прямий" - WINETIME
Телевізійники вже в першому для себе турнірі під егідою Федерації можуть здобути перший для себе трофей, але для початку їм треба здолати міцних виноробів. WINETIME в свою чергу після не зовсім вдалих виступів в чемпіонаті поставив за мету закінчити зимовий сезон на мажорній ноті. Обидва колективи приблизно однаково пройшли все сито відбору і тепер в очному матчі вирішать долю другого фіналіста. 
 
 
Кубок Престижу 1/2 
MacPaw - Глобус Банк
Нинішні опоненти зараз переживають певну кризу. MacPaw після доволі успішної участі в чемпіонаті не може знайти стабільність у кубкових поєдинках. Банкіри в свою чергу, після першості міста, провели невелику кадрову ротацію і зараз знаходяться на етапі нового становлення колективу. Отже у будь якому випадку нам варто очікувати цікавої дуелі серед приблизно рівних команд. 
 
Нікос - НБУ
Для молодого колектива Дмитра Сисоєва кубковий сезон пройшов з перемінним успіхом. Однозначно в актив варто занести нічию 2:2 у грі з MacPaw, але всі наступні поєдинки не можна назвати успішними. Втім зараз для них головна мета здолати головних банкірів країни, які також не проти вибороти для себе Кубковий трофей. На боці Нікоса широка лава запасних і можливість проводити ротацію складу, на боці НБУ досвід та впевнена гра з п'ятим польовим.
 
Знайшли помилку, натисніть